2737
2734
عنوان

مشهدیاا بیااییینننن

122 بازدید | 15 پست

دوستان کسی اطلاع داره پروتئینی هارو میخوان ببندن؟؟؟؟

من حیوون زیاد دارم،الان دوستم خبر داد ک هیچی گردن و پای مرغ تو بازار نیس و استقلال گفتن میخوان ببندن!!

کسی آشنا داره تو این جاها،ی آمار بگیره برام

اگه ببندن من با این همه بی زبون گشنه چکااار کنممم

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..
استارتر بخدا بی فرهنگ نیستم ک سوال بی ربط بپرسم ولی دلم قنج رفتم گفتی کلی حیوون دارم . چ حیوونایی دا ...

سگ دارم عزیزم ،نه تا سگ که چشمشون به دست من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر بخدا بی فرهنگ نیستم ک سوال بی ربط بپرسم ولی دلم قنج رفتم گفتی کلی حیوون دارم . چ حیوونایی دا ...

قربونت چرا بی فرهنگ آخه عزیزم،سوال پیش میاد دیگه

2728
سگ دارم عزیزم ،نه تا سگ که چشمشون به دست من

وای جانه دلم . خونتون کجاست ؟ کاش میتونستم بهت باقی مانده گوشتارو بدم . دیروز مامانم مرغ سه تا تمیز کرد باور کن یه کیلو ازش چیز میز دراورد . جیگر و اینا .چیا میخورن دقیقا؟ خیابونین داری نگه میداری؟ 

از ماست که بر ماست 
وای جانه دلم . خونتون کجاست ؟ کاش میتونستم بهت باقی مانده گوشتارو بدم . دیروز مامانم مرغ سه تا تمیز ...

گردن مرغ و‌پای مرغ میدم بهشون ،ما ی تعداد هستیم ک هرکدوممون حیوون بی سرپرست و مشکل دار رو نگه میداریم،تو باغ و خونه 

قربون محبتت عزیزم اونا کفاف نمیده، زحمتت خانوم گل بذار تو ظرف برای گربه تو کوچه خدا هم خیرت بده

راستی عزیزم الان یادم اومد اخبار بارها تاکید کرد ک اعذیه فروشیا پروتئینیا لبنیات فروشیا میوه فروشیا و بعضی چیزای دیگه اصلا بسته نمیشه . بقیه حرفا کذبه .گفت مردم تجمع نکنن تو اینجور جاها خیالشون راحت باشه . اخه با عقل هم جور درنمیاد ک بخان ببندن

از ماست که بر ماست 
راستی عزیزم الان یادم اومد اخبار بارها تاکید کرد ک اعذیه فروشیا پروتئینیا لبنیات فروشیا میوه فروشیا ...

نمی‌دونم بخدا،الان دوستم خبر داد میگه استقلال نداره،اون مغازه ای ک ما همیشه خرید میکنیم خبر داده،گفته ب کشتار دارن گیر میدن وگفتن ببندین و...ما هم واسه همین یهو نگران شدیم

2740
گردن مرغ و‌پای مرغ میدم بهشون ،ما ی تعداد هستیم ک هرکدوممون حیوون بی سرپرست و مشکل دار رو نگه میداری ...

اخی خدا عوضشو بهت بده . منم خیلی دوس دارم کمک کنم اگه کاری از دستم بر اومد بگو باشه؟ انقد دوس دارم اینجور کارارو

از ماست که بر ماست 
نمی‌دونم بخدا،الان دوستم خبر داد میگه استقلال نداره،اون مغازه ای ک ما همیشه خرید میکنیم خبر داده،گفت ...

ن اصلا . اگرم ببندن همشون ک نمیبندن.اصلا عقلانی نیست  . بخدا اخبار گفت .بارها و بارها هم تاکید کرد و التماس کرد مردم هجوم نیارن .نگران نباش 

از ماست که بر ماست 
اخی خدا عوضشو بهت بده . منم خیلی دوس دارم کمک کنم اگه کاری از دستم بر اومد بگو باشه؟ انقد دوس دارم ا ...

ممنونم از محبتت عزیزم

والا بخدا یهو استرسی شدم ،شوهرمم نیست،یکی از سگا مریض شده الان بردش دکتر زیر سرم بچه، نگران غذای اینا شدم 😫😫

ن اصلا . اگرم ببندن همشون ک نمیبندن.اصلا عقلانی نیست  . بخدا اخبار گفت .بارها و بارها هم تاکید ...

خدا از دهنت بشنوه

سعی کن جاهای الوده مث بیمارستان درمانگاه اینا نری

نه عزیزم دامپزشکی میریم ،اونجا مراجعه کننده کم 

2706