2737
2734
عنوان

غده درسینه

159 بازدید | 24 پست

سلام دوستان کمک کنید خیلی نگرانم ده روزه دخترمو ازشیر گرفتم امروز سینه راستم یه توده خیلی کوچیک احساس کردم که دست میزنی اینوراونور میره 😭دردم نداره تودوران شیردهی هم داشتم ولی یمدت رفت الان بازدست زدم اومده چبکنم هرجام زنگ میزنم بحاطر کرونا سونوگرافیا بسته س😢الان دخترم سینمو فشارداد کل سینم گرفته 😭😭شیردهی رفتم دکترجراح گفت آدنوماس اماباز الان درومده چیکنم نکنه سرطان باشه اخه دست راستم کتف وپشتم خیلی دردمیاد😭نکنه ازونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نترس 

غده شیره

منم اینطوری شدم

غده سرطانی اصلا تکون نمی خوره زیر دست

اگر بزرگ تر شد برو دکتر تخلیش می‌کنه با آمپول که آبسه نکنه

یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود!
2738

عزیزم ان شاءالله که چیزی نیست...

اوضاع یکم بهتر شد حتما برو دکتر

براتون صلوات میفرستم

اللهم صل علی فاطمه وابیها وامها وبعلها وبنیها  وسرالمستودع فیها بعددما احاط بهی علمک

🌹🌼🌹🌼🌹🌼🌹🌼🌹🌼🌹🌼🌹🌼🌹

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

اول که اصلا با دست تحریکش نکنید هی بخواید مرتب بهش دست بزنید اشتباهه 

دوم این که احتمال زیاد تجمع شیر هست دوش اب گرم بگیرید یا حوله گرم و کیسه اب گرم روی سینه و قسمتهایی که درد داره قرار بدین 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
اول که اصلا با دست تحریکش نکنید هی بخواید مرتب بهش دست بزنید اشتباهه  دوم این که احتمال زیاد ت ...

یبار توشیردهی درومد ازین بزرگتربود رفتم جراح معاینه‌کرد گفت آدنومه بیادرش بیارم ولی نبود الان باز ازشیرگرفتم برگشته