2737
2734
عنوان

زلزله اومد

999 بازدید | 78 پست

خدا ما قمی ها رو بسته به امتحان الهی ها .... اون از کرون که مستقیم اومد قم  اینم زلزله امشب. .. خدایا خداوندا چی بگم اخه الان بگم شکرت خودت نمیخندی ...

ولی خدایا شکرت🙏

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
الان جدید اومد؟

والا ساعت 12 و 15 بود اصلیه ولی از اون موقع تا حالا من تو توهمش موندم چون خونه ام تنهام😢😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دیگه از امتحان الهی گذشته این بلاها انتقام الهیه انگار

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
چقدر دیر تاپیک زدی

چکار کنم خواستم متفاوت باشه از بقیه اخه 12 و نیم اومدم تاپیک بزنم دیدم قبل من کلی زدن  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا ساعت 12 و 15 بود اصلیه ولی از اون موقع تا حالا من تو توهمش موندم چون خونه ام تنهام😢😢

حواست باشه آجی همیشه تو خونه یه چادر دم دستت بذار یا لباسای باز نپوش ماه پیش شیراز زلزله اومد همسایمون با دامن کوتاه بدون دمپایی دویید بیرون انشالله که از بلا دور باشید

کرونا میگه برید تو خونه زلزله میگه ن بدویید بیرون سیلم میگه زحمت نکشید خودم میبرمتون  

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
شدید بود؟

والا من جارو برقیم افتاد و یه سرگیجه عجیب گرفتم سریع رفتم تو سایت دیدم زلزله اس محله امون قیامت شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40