2733
2734

برای منم ده روز قبل تا ده روز بعد 

گررررررررگرفتگی تنگی نفس 

شاید باور نکنید دندون درد هم میگیرم 

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گر گرفتگی

بی اعصابی

دلپیچه

حالت افسردگی

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728
برای منم ده روز قبل تا ده روز بعد  گررررررررگرفتگی تنگی نفس  شاید باور نکنید دندون درد ه ...

شما دكتر رفتيد من خيلي ميترسم نميدونم چرا تنگي نفس دارم بازوهامم درد ميگيره من لثه هام متورم ميشه

شما دكتر رفتيد من خيلي ميترسم نميدونم چرا تنگي نفس دارم بازوهامم درد ميگيره من لثه هام متورم ميشه

نه نرفتم من حساسیت دارم موقع پریودی بیشتر میشه با نفس تنگی الانم به شدت گر گرفتگی دارم میترسم 

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔
2738
نه نرفتم من حساسیت دارم موقع پریودی بیشتر میشه با نفس تنگی الانم به شدت گر گرفتگی دارم میترسم 

اره حس بدي من ميترسم تيروييد داشته باشم ولي فقط قبل عادت اينجوري ميشم سينه هامم بشدت حساس ميشن

اره حس بدي من ميترسم تيروييد داشته باشم ولي فقط قبل عادت اينجوري ميشم سينه هامم بشدت حساس ميشن

من دکتر رفتم برای تنگی نفس دکتره گفت همش احساس میکنی باید نفس عمیق بکشی درسته؟ گفتم آره گفت از استرسه  احتمالا چون تو این دوران سیستم عصبی ضعیف میشه و دچار استرس اینجوری میشیم

خداروشكر.من به شدت اذيت ميشم شما موارد تغذيه رو رعايت ميكنيد

نه اصلا مگه موارد تغذیه تاثیری داره نمیدونستم

شاید بخاطر اینه که از بچگی هرروز باشگاع میرفتم و میرم

و شایدم بخاطر ذهنیت مثبتمه

I am a queen because I have a cute mad king
2706