2733
2739
عنوان

💫🌹 ختم زیارت آل یس + 1400 صلوات 🌹💫

| مشاهده متن کامل بحث + 5148 بازدید | 984 پست

@masoli   ان شاالله بزودی حاجتروابشی.  ‍ 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@masoli   ان شاالله بزودی حاجتروابشی.  ‍ 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2731

@masoli    

خواهر عزیزم به نیتتون خوندم.

ان شاالله به حق امام زمان(عج)  سالی بسیار عالی و سرشار از خوشبختی و سلامتی و برکت و شادی داشته باشید و به هر آنچه که دوست دارید برسید و حاجتتون برآورده به خیر بشه.🌱💜💛💕

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.
2738

سلام دوستان .امشب به نیت @masoli   زیارت آل یس خوندم انشااله حاجت روا بشید التماس دعا.

من قبل ساعت شرعی خوندم باز اگه دیر خبر دادم حلال کنید لطفا.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

💐💐💐💐💐💐💐💐

دوازدهم فروردین : @yekta_96    

خواهر خوبم ، ان شاءالله با واسطه  امام زمان (عج) حاجت قلبی تون برآورده بخیر بشه ، الهی که از جمیع بلایا محفوظ و در امان باشید . ان شاءالله عاقبت بخیر و دلشاد بشید آمین یا رب العالمین

💖💖💖💖💖💖💖

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

@yekta_96   ان شاالله بزودی حاجتروابشی.

2706