2737
2739
عنوان

💫🌹 ختم زیارت آل یس + 1400 صلوات 🌹💫

| مشاهده متن کامل بحث + 5148 بازدید | 984 پست
💐💐💐💐💐💐💐 بیستم فروردین : @مامان_محمدمحسن     خواهر خوبم ، ان شاءالله با و ...

خانومی جواب منو ندادین!

ختم جدید داریم بعد این ختم؟؟؟

میشه لطفا برای خوب شدن پسرم ی صلوات بفرستی؟            الهی امیدم به توئه ناامیدم نکن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومی جواب منو ندادین! ختم جدید داریم بعد این ختم؟؟؟

سلام گلم متوجه پست تون نشدم عذرخواهی‌میکنم

بله ان شاءالله دعای مجیر چون به‌ماه رمضون میخوریم

دعاش تقریبا کمی زیاد هست اما روونه‌ و‌ زود خونده میشه

و فضائل بسیاری داره

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
2731

خبر آمدنش را همه جا پخش کنید !
می رسد لحظه میعاد، به امّید خدا !

منتقم میرسد و روز ظهور ش، حتماً ،
می شود فاطمه دلشاد، به امّید خدا !

حرم خاکی خورشید و قمرهای بقیع ،
عاقبت می شود آباد، به امّید خدا !

مثل مشهد، وسط صحن بقیع نصب کنیم ،
دو سه تا پنجره فولاد، به امّید خدا !

لذتی دارد عجب، گر که به ما، او گوید :
آفرین! دست مریزاد! به امّید خدا

سلام به همه دوستان عزیزم. تولد امام زمان رو به همتون تبریک میگم. از همه عزیزانی که به نیت من زیارت رو خوندن، صمیمانه تشکر میکنم. خدا ان شالله بهترین ها رو قسمت و نصیب همه شما قرار بده. از خدا میخواهم ظهور آقامون هم زودتر برسونه تا زمینمون و دنیامون و آخرتمون نورانی بشه 🙏🙏🙏

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
سلام گلم متوجه پست تون نشدم عذرخواهی‌میکنم بله ان شاءالله دعای مجیر چون به‌ماه رمضون میخوریم دعاش ...

خواهش میکنم عزیزم.. 

خیلی هم عالی..هر وقت اسم نویسی بود اسم منم بنویس

میشه لطفا برای خوب شدن پسرم ی صلوات بفرستی؟            الهی امیدم به توئه ناامیدم نکن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

از همتون ممنونم دوستای عزیزم😭

ببخشید که تک به تک ازتون تشکر نکردم

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2740

@مامان_محمدمحسن    

عزیزم به نیتتون خوندم.

ان شاالله به حق آقا امام زمان(عج) و این شب مبارک حاجتتون برآورده به خیر بشه و زندگیتون همواره سرشار از سلامتی و برکت و شادی و خوشبختی باشه.

❤️💜💙💕

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

خواهران عزیزم سلام.

میلاد مبارک حضرت امام زمان(عج) رو به همه‌تون تبریک میگم.ان شاالله شاهد ظهورشون باشیم به زودی زود و توفیق داشته باشیم از یاران و‌ دوست‌دارانشون باشیم.💚💚💚💚

الهی به حق نیمه‌ی شعبان و این شب مبارک و زیبا، لطف و مهربانی آقا امام زمان(عج) بر زندگی همه‌تون همیشگی و جاری باشه.❤️💜💙💚💛🌸💕🌕🧡

التماس دعای فراوان از همه‌تون دارم.💕🌺🌸

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

سلام دوستان.من دیشب به نیت @mersad_63   و امشب به نبت @مامان_محمدمحسن   زیارت آل یس خوندم .

انشااله حاجت روا بشید التماس دعا.

من دیشب به اشتباه مامان محمد محسن رو تگ کردم وعذر خواهی میکنم.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
عزیزم دعای مجیر خیلی طولانیه ها یکم برای هرروز سخته

سلام خواهری ، عزیزم فقط ۱۰ دقیقه زمان می بره دعاش خیلی روونه

خوندنش تو ماه رمضان خصوصا شب های قدر خیلی ثواب داره

سخته براتون؟

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک