2737
2739

ظالمه چون وقتی کنار من هست من خوشحال نیستم همیشه از یه چیزی دعوا در میاره نمیتونه خودشو کنترل کنه فحش های زیادی به من میده و من جلوی بجه هام خورد میشم دوست ندارم جوابشو بدم هی میخوام مقاومت کنم ولی نمیشه .اصلا نمیتونه رفتارشو کنترل کنه ممکنه یه روز خوبی در کنار هم باشیم بعد سر یه چیز مسخره دعوا و قهر راه میندازه بچمم هم عصبی شده .من همیشه نفرینش میکنم حتی دعا کردم کرونا بگیرره و من شاهد جون دادنش باشم .اصلا احساس و عاطفه نداره یه دفعه از حالت خوب .من  خیلی ادم شادی بودم همیشه لبخند رو لبام بود از موقعی که ازدواج کردم دیگه از ته دل نمیخندم دیگه شاد نیستم .این مرد مثه چوب خشکیده بود بدون احساس بدون لبخند.متاسفانه زمانی که که تو عقد به پدر و مادرم گفتم که ما به درد هم نمیخوریم خیل رفتار بدی با من کردن ترسیدن دخترشون بترشه .دلم ازادی میخواد دلم میخواد نفس بکشم من دارم ذره ذره اب میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا حالا روانشناس نرفتید؟

مشکل نداره ؟؟؟؟

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2731

مثل زندگي من😔

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2738
تا حالا روانشناس نرفتید؟ مشکل نداره ؟؟؟؟

تو عقد رفتم پیش روانشناس حدود 10 سال پیش گفت باید جدا شی ولی متاسفانه خانواده ما طوری هست که حتی یا بدترین ادم دنیا هم ازدواج گنی باید بسوزی و بسازی .از پدر و مادرم هیچ وقت نمیگذرم

2706