2733
2739
عنوان

علائم بارداری از کی شروع میشه؟

111 بازدید | 14 پست

سلام دوستان من ۳ روز دارم تا پری امروزم بی بی چک زدم در عرض ۱۰ دقیقه یه هاله خیلی کم رنگ افتاد رفته رفته مشخص تر شد من میبینمش ولی توی عکس زیاد معلوم نمیوفته حالا هر لحظه حس میکنم دارم پری میشم سرم گیج میره و به شدت سینه هام میسوزه و تیر میکشن بنظرتون دارم پری میشم؟چند باز بی بی زدم همشون همینطوری هستن سه روز دیگه قراره پریود شم  که ایشالله نمیشم و نی نیم واقعیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکسو بزار بزار بی بی تو تو نور تا ببینیم عکسشو.

ایشالله باردار باشی.چقدر اقدامی؟

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
2731
عکسو بزار بزار بی بی تو تو نور تا ببینیم عکسشو. ایشالله باردار باشی.چقدر اقدامی؟

چشم میذارم ولی الان دیگه خشک شده من ۵ ساله در حال اقدامم این ماهم ناامید بودم ولی مثل اینکه خدا داره امیدوارم میکنه🙂

چشم میذارم ولی الان دیگه خشک شده من ۵ ساله در حال اقدامم این ماهم ناامید بودم ولی مثل اینکه خدا داره ...

چشمت بی بلا عزیزم ایشالله مثبت باشه😘🦋

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

منم ۴روزه عقب انداختم اصلا علائم پری ندارم  فقط سینه هام حساس شدن حدود ۱۰روز پیشم تخمدان راستم تیر میکشید تست زدم ولی یه هاله انداخته فقط خودم میبینم نمیدونم باردارم یانه ولی حسم میگه هستم انشالله😅

بالاخره مامان میشم مگه نه خداجونم؟☺
2738

من از دو هفته قبل اینکه بفهمم باردارم  سینه درد خیلییییی شدیدی داشتم عادتم نامنظم بود اصلا هواسمم نبود کی بوده بعدش یروز صبح ببخشید البته استفراغ کردم فهمیدم باردارم همون روز هم سونو دادم شیش هفته بودم 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
منم ۴روزه عقب انداختم اصلا علائم پری ندارم  فقط سینه هام حساس شدن حدود ۱۰روز پیشم تخمدان راستم ...

سینه درد از علاعم بارداری انشالا ک هستی دوستم

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍
عکسو بزار بزار بی بی تو تو نور تا ببینیم عکسشو. ایشالله باردار باشی.چقدر اقدامی؟

عزیزم توی عکس اصلا معلوم نیست چون الان که عذر میخوام خشک شده زرد شده دیگه معلوم نیست اما همون لحظه که خیس بود در جا یه هاله انداخت

عزیزم توی عکس اصلا معلوم نیست چون الان که عذر میخوام خشک شده زرد شده دیگه معلوم نیست اما همون لحظه ک ...

اهاام.اگه هاله انداخته پس خدارو شکر بارداری.💋😍

برا منم دعا کن من الان۱۲ روزه امپولhcgزدم ببینم خدا چی میخاد💋

ممنون عزیزم ایشالله شما با هم💋💋

2706