2733
2739

کسی هست اینجا رشته های بوکس موی تای و کیک بوکس کار کنه؟ از تجربیاتتون استفاده کنیم

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بپرس   من مربی هستم  

سلام،ممنون میشم سوال منم جواب بدین،من خیلی دوست دارم دخترم کیک بوکسینک کار کنه،حتی به صورت حرفه ای،به نظرتون از چندسالگی باید شروع کنه؟ و اینکه این رشته مناسب خانوما هست البته دخترم هنوز خیلی کوچیکه

❤هلن کوچولوی عزیزم دورت میگردم با همه وجودم❤
2738
بپرس   من مربی هستم  

ارادتمندم استاد

اوس🙏

دوساله فعالیت میکنم ولی همچنان تو ضربه های پتک مشکل دارم،مشکل من از بچگی تو‌کوتاهی مینیسک پا بوده واسه همین ضربه ها جایی ک باید فرود بیاد نمیشه، شاید بخاطر سنم باشه ما الان بیست و هفت دارم و این مشکل ب زودی رفع نمیشه ،ولی من هر چی تمرین برای پا انجام میدم سه پله از هم رزم هام عقب ترم،برخلاف ضربه دستمم

بپرس   من مربی هستم  

میشه راهنماییم کنین که من چ نوع تمرینی انجام بدم برای بهتر شدن این اوضاع،و الان ک تو قرنطینه بسر می‌بریم حداقل افت نکنم

سلام،ممنون میشم سوال منم جواب بدین،من خیلی دوست دارم دخترم کیک بوکسینک کار کنه،حتی به صورت حرفه ای،ب ...

بله از ۶ الی ۷سالگی میتونه شروع کنه ولی چون رده نونهالان محسوب میشه حق زدن ضربه به سر طرف مقابل را نخواهند داشت .و اینکه بوکس رشته ورزشیه سنگینیه و من پیشنهاد نمیدم چون آسیبزا است

ارادتمندم استاد اوس🙏 دوساله فعالیت میکنم ولی همچنان تو ضربه های پتک مشکل دارم،مشکل من از بچگی تو‌ ...

سلام ممنون .منظور از فرود اومدن چیه ضربه ساق پا کیک .تیغه .یا قسمت های بالایی حریف ؟

سلام ممنون .منظور از فرود اومدن چیه ضربه ساق پا کیک .تیغه .یا قسمت های بالایی حریف ؟

قسمت های بالا حریف استاد

من هنوز بعد دوسال برای ضربه ب بالا و سر حریف با دیوار مماس تمرین میکنم،ولی همچنان ضربه پا من نسبت ب بقیه پایین تر ،میدل میخوره،با توجه ب اینک چرخش پای زیر درسته 

2706