2737
2734
عنوان

رفتم آزمایش بارداری دادم

159 بازدید | 12 پست

وای خدایا شکرت امروز صب وقتی میرفتم آزمایش یه حال خوبی داشتم که بخاطر بارداری میرم آزمایشگاه خیلی حس خوبی داشتم بچه ها ترو خدا دعاکنین برام😢🙏فقط مثبت باشه.

بی بی چک هم زدی؟

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مرسی از همگی حتما من براتون همین الان دعامیکنم شماام برامن دعا کنین.بی بی چک نزدم بدم میاد ازش مستقیم رفتم آز۸روز گذشته منظمم بودم یعنی بلافاصله میومد اماالان انقد شده دریغ از یه لک فقط یه روز معذرت میخوام ترشحم صورتی بود همین 

2740

این چه حرفیه چرا فکر نمیکنید حکمتی داره و خدابهتر از من و شما میدونه.

میدونم چی میگید کاملا درک میکنم این روزها رو پشت سر گذاشتم.

فقط من و شما این مشکل و نداریم خیلی ها منتظرن.

خودتو سر گرم کن .

این روزها که مدرسه ها تعطیل شده من یکم بیشتر تو فکرش میرم باید خودمو دوباره سرگرم کنم