2737
2739

اثاث خوشگل من

اون اساس یعنی ریشه و پایه

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عسلویه شهر صنعتی بدرد زندگی با خانواده نمیخوره.شهر استراتژیک هم هست واگر خدایی نکرده بهتر حمله ای صورت بگیره جزو اهداف دشمنه

دوستان میشه واسه خوب شدن حال پسرم یه صلوات بفرستید.خیلی این روزا حالم خرابه😭😭😭
2740

هواش الودس،خیلیم دلگیره،مناسب زندگی نیست

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
تهران

عسلویه تهران?????اووووو اصلا نمیتونی اونجا زندگی کنی مثل روستاس امکانات نداره اگ از شهرهای اطراف میبودی اره.ولی دوری از شوهرتم ک سخته

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند🌷🌷
ازتنهایی خسته شدم خیلی سخته

خیلی سخته بار زندگی رو تنها به دوش کشیدن. 

من خواستگار با این شرایط استم و قبول نکردم. چون در توانم نبود تو اون شرایط زندگی کننم

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر