2733
2739
عنوان

برادرشوهر۴ سالم دختر ۲ ماهمو میزنه

522 بازدید | 56 پست

سلام من  با مادرشوهرمینا بالا پایینیم یه برادر شوهر ۴ ساله دارم مدام دخترمو اذیت میکنه تازگیا نمیدونم از رو حسادته یاچی همش میزنه بچمو نمیدونم چیکارکنم اصلانم حرف گوش نمیده کسیم بهش چیزی نمیگه من بگم بدتر لج میکنه هرچی با خوبی بهش میگم نکن نزن نمیشه نمیدونم چیکارش کنم میترسم عصبی شم یچی بگم دعوام بشه با مادرشوهرمینا اخه وقتی میگم نکن یا نزن ناراحت میشن که چرا پسرمو دعوا کردی

۴ ساله یا چهل ساله یا ۱۴ ساله ؟؟.؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

تا دیروز زاییده🧐.عجب تخمک واسپرمی🙄

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

وا اگه داستان برعکس بود بازم ناراحت میشدن چ بی منطق 

شما با همسرتون مشورت کنین به یه نتیجه برسین به هر حال فرزند ایشونم هست دیگه

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
تو مهمونی چیزی بعدشم نرم خودشون میان دخترمو میبرن

وا تو مودرشی نزار ببرن ینی چی😠تو هم میزاری ببرن؟

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه