2737
2734

سلام خانوما، من الان 36 روزه زایمان کردم خیلی گرمم میشه عرق میکنم قبلا"سرمایی بودم ولی الان گرمایی شدم شدید بعد یهو سردم میشه لرز میکنم گر میگیرم، به نظرتون ربطی به زایمان نداره؟؟؟؟ چرا اینجوری شدم؟؟؟ یه سؤال دیگه هم دارم خانوما بعد از 40 روز بازم باید بچه رو هردوساعت یا سه ساعت که بیدارش میکردیم بیدارش کنیم؟؟ یا نه دیگه لازم نیست؟؟؟آخه خود بچم دیگه خودش بلند میشه حالا لازمه هی تند تند بیدارش کنیم؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین مرسی😜

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم منم اینجوری بودم. چون میخواد تو سینه هات شیر بیاد اینجوری میشی. لرز میکنی. بخاطر شیر سینه ه ...

من که شیر خشک دادم ولی باز عرق کردم 

من یه عمره خنده رو صورتم قاچاقه
2731

بی زحمت بگید در دوران خونریزی بعد از زایمان میشه موهارو رنگ زد؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

این حالت شما احتمالا مربوط به بهم خوردگی هورمونات هست بیدار کردن بچه هم برای اینکه قند خونش افت نکنه وشیر بخوره اگر خودش بیدار میشه لازم نیست شما بیدارش کنی به شرطی که خوابش بیشتر از سه ساعت نشه

2738
منم این مشکل دارم ۶ ماه بعد زایمان همچنان عرق میکنم یه بار بدنم خیس میشه جوری که از موهام اب میچکه&n ...

دقیقا منم،۱۲روزهزایمان کردم شبا دوسه بارپامیشم لباساموعوض میکنم خیلی کلافه میشم

بله من دخترم نه ماهشه هر دوساع نهایت سه ساعت یا شیر میدم یا غذای کمکی ،حتما بیدار کن شیر بده وزن بگیره بچه ،بعدا  وایه یه قاشق غذا که بزاری دهنش باید اشک بریزی ،عزیزم لرز طبیعیه واسه شیر که تو سینه میاد ،من خودم شیر میدادم تا سه ماه گاهی لرز میکردم ،و به شدت گرمایی شدم البته من از بارداری اینجوری شدم ،گفتن زایمان کنی سرمایی میشی ولی نشدم ،مایعات زیاد بخور

دقیقا منم،۱۲روزهزایمان کردم شبا دوسه بارپامیشم لباساموعوض میکنم خیلی کلافه میشم

دیگه خسته شدم اعصابمو خراب میکنه کنترل همه چی از دستم در رفتع 

من یه عمره خنده رو صورتم قاچاقه
2706