2733
2739

اصلا نميدونم چه جوري بگم چمه فشار مياد به قفسه سينم و گلوم طوري كه نمي تونم بخوابم 😭تبم ندارم ولي سرفه مي كنم گاهي ،،، بچه ها چي كار كنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

غذا زیاد خوردین 

یا 

اینکه  غذا متناسب  خوردین ولی  دراز کشیدین  بعدش

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

منم کلی گریه کردم از بدن درد اما شوهرم هی میگه چیزی نیست ...ولی بخدا همه جام درد میکنه...

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
نه زياد نخوردم ولب اينجوري ميشم بعد خودش خوب ميشه بعد باز مي گيره يعني از ريمه يا معده؟

به نظر من معده س 

چیزی خوردی بعد دراز کشیدی ؟ 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
نه شام خوردم و ميوه خوب بودم دراز كشيدم گرفت البته سر شبم گرفته بود ولي خوب شد

بعد از غذا خوردن  اگه دراز بکشین حتی اگه کم خورده باشین  همچین حالت هایی پیش میاد 

2706