2737
2734
عنوان

میشه عید مشهد نیاین؟

298 بازدید | 30 پست

تورو خدا نیاین...ما مشهدیها قول میدیم از همین جا سلامتون رو به امام رضا برسونیم...

هم واسه سلامتی خودتون و هم سلامتی ماها....

مرسی مهربونا

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختر من 6 سالشه انقدر اخبار و حرف از این کرونا بوده امشب حرف اینایی بود که میرن مسافرت گفت الهی همشون کرونا بگیرن تا بفهمن 😂😂بچه 6 ساله فهمید و یه عده نمیفهمن 

امار مرگ و میر خیلی بالاست خیلی اعلام نمیشه مواظب خودتون و عزیزانتون باشید

من از روییدن خار سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها 
نه متاسفانه باید بیایم😊

توروخدا....به فکر ماها نیستین به فکر خودتون باشین

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.

ما که قول میدیم نیاییم ما هر سال هتل لاله مشهد برامون مجانی از طرف یه شرکت رزرو میکرد اتاق برامون امسال اگه پول هواپیمامونم‌ حساب کنن نمیاییم.چه معنی میده تو این مریضی کسی مسافرت بره

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
2738

راست میگه مامشهدیها امسال عیدبراهمتون دعا میکنیم نیان هم واسه سلامتی خودتون هم ما

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

ما ٧ ساله ميخواييم بياييم هنوز نرسيديم 🤣

كاش حرمو ببندن كه مردم نريزن اونجا 

🙏🏻🙏🏻گر نگهدار من ان است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد 🙏🏻🙏🏻خدايا شكرت معجزتو ديدم 😭🙏🏻❤️
ما که قول میدیم نیاییم ما هر سال هتل لاله مشهد برامون مجانی از طرف یه شرکت رزرو میکرد اتاق برامون ام ...

آفرین خدا خیرت بده

ما ٧ ساله ميخواييم بياييم هنوز نرسيديم 🤣 كاش حرمو ببندن كه مردم نريزن اونجا 

روز تولد جوادالائمه رفتم حرم خیلی خلوت بود مثل امام زاده های بین راهی شده بود..ینی اینقدر خلوت..ولی میترسم واسه عید بازم یه عده بیام

2706