2752
2734
عنوان

کرونا چیزی نیست جز وایتکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2479 بازدید | 138 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکی هرچرتی نوشت نباید انتشار داد مگه تازه وایتکس کشف شده یا دفعه اوله تو خونمون راهش دادیم ؟ 😂

درسته ولی به این سرعت و مرتب استفاده نمی کردیم

علی بن‌الحسین علیه السلام اَشْبَهُالنّاسخَلْقاً وَخُلْقاً ومَنْطِقاً  به رسول الله⚘
2731
بخدا پوست دستم داره میسوزه😢 انگار با تیغ دستمو تیکه تیکه کردن تازه قبلا ی دوره اگزمای خیلی ...

مگه به دستت میزنی😲😲😲

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
این چه حرفیه ما خب ی عمره داریم از وایتکس استفاده میکنیم چطور شده که تو دوماه یهو تبدیل به بیماری ...

بابا قبل ک دائم استفاده نمبکریم برای خونه تکونی نهایت دوروز سه روز که تو همون دوسه روز چقدر راهی بیمارستانا میشدم بخاطر نفس تنگی  الان ی ماهه  شایدم بیشتر مردم همه ی زندگیشونو با وایتکس میشورن همش ضد عفونی میکنن

دوستان منظورم اینه که خطرناکه نه که همون کروناست😂😂😂😂

پ.ن پائینش بنویش مادر

همه رو سردر گم کردی ‌خب🥴

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
اینطوریام نیست وگرنه همه پرسنل بیمارستانا باید ریه هاشون داغون باشه چون هر روز 3 دفعه با اب و وایت ...

پسرت مشکلش چی بود

علی بن‌الحسین علیه السلام اَشْبَهُالنّاسخَلْقاً وَخُلْقاً ومَنْطِقاً  به رسول الله⚘

وایتکس علاوه بر کرونا بک چیز دیگر هم هست لعنتی خیلی شبیه هم هستند از نظر بو 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤