2737
2739
عنوان

کرونا چیزی نیست جز وایتکس

2478 بازدید | 138 پست

*کرونا چیزی  نیست جز وایتکس*

*وایتکس را  از خانه هایتان  دور  کنید*

*سخنگوی  بهداشت جهانی با نقشه از پیش  تعین  شده  توسط  وایتکس به  کشتار   جهانیان  شتافته*

*وایتکس شوینده  ای  که  برای  ضدعفونی طراحی  کرده اند  سلاح  سرد  کشتار  دسته  جمعی  مردم  جهان  است*

*استشمام   ضدعفونی کننده  وایتکس  به ریه  ها  آسیب  جدی  می رساند  شش ها  را  سفید  می کند  تنفس  را  سخت  می کند  تب  ولرز  به  همراه  دارد*

*شخص  دچار  سرفه های  شدید  می  شود  کرونا  چیزی  نیست  جز  وایتکس*

*در منزل محل کار  به  هیچ  عنوان  از محلول  ضدعفونی وایتکس واب    استفاده  نکنید*

*گاز  موجود  در وایتکس  بسیار  قوی  و کشنده  است*

*وایتکس مرگ خاموش  می آورد*

*ملت  فهیم  ایران  زودتر  از  هر دانشمند  دیگری  راز  کرونا  را کشف  کردند*

*این  پیام  را  بسیار  جدی  بگیرید  و به   دیگر  ایرانیان  منتقل  کنید  تا   سخنگوی  بهداشت   جهانی  بداند    که  ایرانیان  دستش  را  خواندند  او قصد  نابودی  جهان  را  دارد*

*کرونا  وایتکس  وایتکس  پوست  دست  را  می  سوزاند   وایتکس  ریه ها  و شش  ها را  در  زمان  بسیار   کوتاه  از بین  میبرد  و شخص  را  به کام  مرگ  می کشاند*

*ضدعفونی کردن  با وایتکس  حتی  به  مقدار  یه قطره  در یک  لیتر  آب  استشمامش  باعث  مرگ  زودرس   می شود  که  امروز  بنام  مرگ  کرونایی  نسبت  داده  شده است*

*این هشدار   را   جدی  بگیرید  و  دیگران  را  هم  از این  آسیب  نجات  دهید*

*وایتکس ها  را  از  محیط  زندگیتان  دور   کنید  کرونا  همان  وایتکس است*

، کرونا همان وایتکس است😂😂😂😂😂😂

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🤨🤔

اینو کجای دلم بذارم!!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2740

بابا تکلیفمونو روشن کنین چی خوبه چه بد؟

البته من بخاطر آلرژیم اصلا استفاده نکردم

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
2706