2733
2734
عنوان

داستان

212 بازدید | 8 پست

بچه‌ها من یک پیج زناشویی دارم، دنبال داستان‌های واقعی زناشویی که عبرت آموز باشن می‌گردم.. اما هنوز فالوورام اونقدر زیاد نیستن که داستان زندگیشون رو برای پیجم بفرستن.. کسی میتونه کمکم کنه؟

از کجا میتونم ازین سبک داستانهای واقعی پیدا کنم؟

پیجهایی رو میبینم که مدام داستانهای زناشویی درباره خیانت و عشق و این چیزا میذارن و میگن داستان فالوورامونه.. نمیدونم واقعا از فالووراشونه یا داستانه..

کسی می‌تونه کمکم کنه؟ 

شاد بودن یک انتخاب است؛ نه صرفاً یک احساس!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم آخر این داستان چی میشه محبوبه با کسی بوده؟

تا جایی‌گزاشت‌ک‌شوهرش‌ارتباط‌دورا‌دور‌محبوبه‌با‌پسر‌

همسایه‌رو میفهمه

انگار‌خود‌محبوبه‌امار‌میداده‌به پسره‌

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  
2731
یعنی ادامه شو میزاره؟

اره‌من‌از‌طریق‌پیجش‌دنبال‌میکنم‌روزی‌دوسه تا‌قسمت‌میزاره

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  

الان لینکشو زدم.. اینکه پیج هاجره..میشناسمش..داستانهاش خیلی جذابه.. دقیقا منم منظورم مثل همین داستانها بود.. ولی داستانهای پیجشو نمیشه بذارم..کپی میشه..

شاد بودن یک انتخاب است؛ نه صرفاً یک احساس!
2740