2737
2739
عنوان

پرش دست وپای نوزاد درخواب

7558 بازدید | 50 پست

خانما تروخدا ازنگرانی درم بیارید پسرم یکماهشه گاهی اوقات توخواب دست یا پاش یهو تکون میخوره چندبارپشت سرهم به دکتر گفتم گفت طبیعیه خوب میشه تروخدا اگه کسی بچش اینجوری بوده وخوب شده بگه خیرببینید یچیز دیگه گاهی اوقات ک اتاق سرده کف دستاش حالت کبود میشه خیلی میترسم 

خدایا شکرت شدم مامان ب توان ۲  😍😍😍برا نی نی توراهیم ی صلوات مهمونم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر من 5 سالشه گاهی دست و پاش می پره توی خواب دلیلش رو نمیدونم

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣

گلم پرش دست وپاش کاملا عادیه چون بچه ی منم اینطوری بود تازه خیلی وحشتناککک الانم هشت ماهشه جیگرم خداروشکرسالمو بدون هیچ مشکلی دیگه اونطوریم زیادنمیشه ولی میگی کفه دستاش کبوده نمیدونم نی نی من اینطوری نبود

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2738
سرد نکن خونه رو یه قران باهاش بزار باشه 

اخه اینجا سرده هرکارمیکنیم گرم نمیشه یعنی برااونه؟؟؟

خیلی طبیعیه بچه من بندری میزد تو خواب واسه نوزاد طبیعیه

جدی خیرببینی مردم از نگرانی