2733
2739
عنوان

سن بارداری را چجوری حساب میکنن؟؟

102 بازدید | 15 پست

من دو تا بی بی زدم هر دو مثبت با دو خط پررنگ بود.

الان شرایط ازمایش رفتن ندارم تو این وضعیت

ممکنه بی بی چک ها اشتباه باشن؟؟یا حتما باردارم ؟

اگه هستم سن بارداریم چقدره الان. چجوری حساب باید کرد؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از روز اول اخرین  پریودت تا الان بشمار هرچند روز شد تقسیم بر،هفت کن میشه هفته های بارداریت.منته ...

تنبلی دارم اما دو ماه قبلش پریودم با ورزش و بدون قرص منظم شده بود و این ماهم که کلومفین و متفورمین خوردم.

هر چه منتظر پری شدم نیومد ،روز نهم تاخیرم بی بی چک زدم و دو خط پررنگ افتاد.

الان باید از روز اول اخرین پریودم حساب کنم؟؟

میخام ببینم کی باید برم سونو قلب جنین؟

2738
خب حداقل باید۸هفته حالا کمه کم ۷هفته بگذره تا قلب تشکیل بشه.زودتر برید الکیه و دوباره لازم میشه انجا ...

خیلی ممنونم عزیزم 

یعنی الان حتما لازمه ازمایش برم یا دو تا بی بی چک که پررنگم بود دلیل محکمیه و میتونم تا سونو صبر کنم؟؟

خیلی ممنونم عزیزم  یعنی الان حتما لازمه ازمایش برم یا دو تا بی بی چک که پررنگم بود دلیل محکمیه ...

ازمایش و سونو جواب قطعی میدن ازطرفیم چون پریودتون به اون صورت منظم نبوده بهتره سونو انجام بدین.نه مشکلی نداره صبرکنید سونو انجام بدید اوایل فروردینم میتونید انجام بدید اگه عجله دارین چون بازم مشخص میکنه ضربان قلب رو.خواهش میکنم عزیزم

ازمایش و سونو جواب قطعی میدن ازطرفیم چون پریودتون به اون صورت منظم نبوده بهتره سونو انجام بدین.نه مش ...

ممنونم ،خدا خیرتون بده ،یکم از بلاتکلیفی  در اومدم

شبتون بخیر

2706