2737
2739

تو این شرایط اگه دور از جون خودتون و عزیزانتون اگه خدایی نکرده موقع مرگتون باشه ایا اماده اید ؟ایا تو این دنیا کاری دیگه ندارید؟

دل تنگی 

ارزو 

دوری 

یا مثل من حسرت 

یا حتی ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من باید بچه هامو بزرگ کنم😭

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

واقعا انصاف نیست وقتی بعد اون همه عذاب و انتظار دارم مادر میشم بمیرم 😭😭

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2740

من دلم میخاد بچمو ببینم بعد😑دلم نمیخاد خانوادم از مرگم ناراحت شن ولی شوهرم شادبره زن بگیره😢😭😭😋😁😁😁

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم

پسرم رو به سرانجام برسونم😪😪

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2706