2737
2739

میخواستم حتماً باید از نت دانلود کنم قسمتاشو یا  کلوپ ها هم این سریال رو دارن یا نه؟ینی اگه فلش ببرم واسم می ریزن این سریال رو یا نه؟ 

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.

روبیکا رو نصب کن قسمت پیام رسان رایگانه سرچ کن هم دوبله داره هم زیر نویس در حال پخش تو خود ترکیه است کامل نیومده بیرون 

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روبیکا رو نصب کن قسمت پیام رسان رایگانه سرو کن هم دوبله داره هم زیر نویس در حال پخش تو خود ترکیه است ...

ینی اگه روبیکا رو نصب کنم قسمتهای پخش شدش رو رایگان میتونم ببینم؟

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
2728
جدی تو روبیکا فیلمهای جم رو میشه سرچ کرد؟

سئوال منم هست

نه بنظرم روبیکارواصلانصب نکن خیلی نتت میره وبدردنخوره ببین توتلگرام بروتوفسمت جستجوبالای صفحش سرچ کن به عنواین مختلف استانبول ظالم یافیلم تدکی و.....اینقدسرچ کن وبروتوکانالاش بازسرچ کن اگه بودمیادقشنگ فایل رودانلودکن روبیکابازهی لینک داره بازبایدبری بخری و...البته فلشم بدی به کلوپ هابرات میریزن

متاسف نباش متحیرباش تغییرکن وتغییرده(جمله ای ازخودم☺)
2740
ینی اگه روبیکا رو نصب کنم قسمتهای پخش شدش رو رایگان میتونم ببینم؟

شما تو بخش پیام رسان استانبول ظالم سرچ کن مثل تلگرام کاناهایی که پخش میکنن بالا میاد نگاه کن 

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...
من کانالشو دارم تو تلگرام با زیر نویس میزاره خاستی بگو بدم

ممنون میشم واسم بزاری..خیلی از حجم نت رو میگیره؟

کدوم شبکه میزاره حالاژانرفیلم چطودیه؟واینکه دعاکنیدماهوارمون که ازخونه قبلیمون داره خاک میخوره شوهرم وصلش کنه😬😬😬

متاسف نباش متحیرباش تغییرکن وتغییرده(جمله ای ازخودم☺)
روبیکا مگه استانبول ظالم داره

تو صفحه اصلی نه اما تو پیام رسان که کانالهای مختلف داره بله 

ممنون میشم واسم بزاری..خیلی از حجم نت رو میگیره؟

قسمت پیام رسان روبیکا رایگانه اما روبینو نت میبره

کدوم شبکه میزاره حالاژانرفیلم چطودیه؟واینکه دعاکنیدماهوارمون که ازخونه قبلیمون داره خاک میخوره شوهرم ...

عاشقانه است تقریبا 

2706