2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دختره ای تو دبیرستان میگفت من هیچی تو عید درس نخوندم بعد کاشف به عمل اومد روزی سه ساعت میرفته کتابخونه

همون دختر هم کلاس مهدویت میرفت از ایمان میگفت هم کلاس رقص عربی میرفت

کلا من تو کاراش مونده بودم ازش خوشم نمیومد

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728

من ی بار شنیدم ی بنده خدایی تازه زایمان کرده بود پسر و همش هواسش به بچه بوده بعد چتدروز میبینه دیوارای خونه خط افتاده بعد شوهرش شب اومده گفته خاله هاش و مادرش دیوارارو خط خطی کردن بچرو کسی چشم نزنه

خدایا شکرت
یه دختره ای تو دبیرستان میگفت من هیچی تو عید درس نخوندم بعد کاشف به عمل اومد روزی سه ساعت میرفته کتا ...

دوران دانشجویی یه هم اتاقی داشتم قسم میخورد درس نخونده سیدهم بود ونمازخون ادا مسلمون ها

یکی از دوستام گفت من این دفتر ۱۰۰برگ تمرین کردم کامل اونم از دهنش در رفت گفت من ۳۰۰برگ تمرین کردم درحالیک چندقیقه قبل گفت هیچی نخوندم 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
دوران دانشجویی یه هم اتاقی داشتم قسم میخورد درس نخونده سیدهم بود ونمازخون ادا مسلمون ها یکی از دوست ...

خیلی ادمای عجیبین

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738

یه اتفاق جالبم بگم

بعد زایمانم کابوس وخواب وحشتناک وافسردگی گرفتم یه شب راحت نخابیدم ۴ماه بعدشم پدرشوهرم فوت کرد حالم بدتر شد دو دوره روانپزشک ومشاور رفتم دارو مصرف کردم خوب نشدم همش میترسیدم

تا اینکه ماه پیش به حاج اقا زنگزدم گفت پنج شنبه وجمعه حموم نرو خندم گرفت اما رعایت کردم 

کامل خوب شدم😐

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببخشید من راجع به پارکت منزلم میخواستم راهنمایی بگیرم ازتون

توی تاپیک خوندم همسرتون شغلشون تو این زمینه هست

میخوام تا قبل هفتم عید انجام بدم 

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️