2737
2739
عنوان

چند نفر از اعضای خانوادتون بمیرن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 62 پست

همسایه هامون دایم میرن بیرون عقده ای شدم منو بچم چند هفته است اصلا بیرون نرفتیم بچم داره دق میکنه با اینکه کلی تو خونه بازی میکنیم ولی حوصله اش سر رفته منم دیگه اعصابم داغون شده نمیدونم دیگه چطوری مشغولش کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیا مجبورن 

الان پدرم پدرشوهرم مجبورن برن سرکار 

نه بخاطر خودشون 

اگه کارو بخوابونن چندتا کارگر بیکار میشن دم عیده بنده های خدا زن و بچه دارن وضع براشون سخته تو این گرونی بخوان یه ماه دو ماه خونه بخوابن 

فکر کردی کی باید خرجشونو بده 

دیشب گفتم جونشون واجب تره یا کار

پدرشوهرم یه مثال زد برام 

گفت یه بنده خدایی پیششونه دوتا دانشجوی پزشکی داره هر دوتا شهر غریب 

این بچه ها خرج میخوان 

پول کتاب و جزوه میخوان زندگی تو اون شهر براشون دست کم ترمی ۲ تومن وایمیسته باید داشته باشه یا نه؟؟ اونم بچه هایی که با زحمت و تلاش خودشون به اونجا رسیدن دخترش دم بخته خاستگار داره جهیزیه میخواد پسرش دو سال دیگه زن میخواد 

میتونه بیاد بشینه خونه؟؟

نمیتونه دیگه 

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

من ک همش تو خونم یذره سرفه میکنم از اتاقمم بیرون نمیرم برای مامام بابام نگران بودم امروز مامانم یذره سرفه زد اینقد گریه کردم ک نکنه کار من باشه هرچی هم بهش میگم تو اتاق من نیا باز برام دمنوش میاره تو اتاق

خدا بزرگه㋛✿
2728
نه فدات بشم  همین الان یه تاپیک زده بودن که رفتن ارایشگاه شلوغ بوده میخواستن مجدد برن😔

دقیقا الان مخاطب این تاپیک کیه؟کسایی مث من ک تونینی سایت این تاپیک میخونن مخاطب این تاپیک قرارمیگیرن؟ ماهمش توخونه ایم از شماهم بیشتر فکریم و استرس داریم ولی اصلا عنوان قشنگی نداره تاپیکت. فقط خودتو خانوادتوحذف کردی ازاین تاپیک وکل مردم ایرانو جمع بستی...چقد واقعادلسوز مردمی شما

عزيزم فكر كنم آرايشگاهها اصلا باز نباشن .

نه عزیزم ،شهر ما تا ۱۲_ شبم بازن زن ها کله هاشون رو باید طلایی کنن وگرنه سال تحویل نمیشه

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها

بخدا ما تو روستاییم،یک ماه و یک هفتس خونه ایم،مامان و بابام سه چهار بار با ماسک و دستکش رفتن بیرون انقدر ترسوندمشون و کلیپ و نوشته نشونشون دادم که خودشون الان دارن نصیحت دیگران میکنن،با اینکه آرایشگاهها تا اینجا بازه و حتی خلوت نرفتیم

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
کرونا گرفته مگه حالش خوبه که میره بیرون؟

قبلش ميرفته دگ

ولي اره بعضي ها خوبن خيلي حاد نيست شرايطشون ولي ناقلن

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
2740

فکر میکنین مردم بی اعصاب و بی قانون ما معنی قرنطینه و ماندن توی خونه رو متوجه میشن؟

پلیس یه ماشینو به علت رعایت نکردن قانون متوقف میکنه، فرد خاطی پلیسو میگیره میزنه، ازش فیلم میگیرن و بقیه ی مردم تشویقش هم میکنن! 

بعضی از مردم کشور ما قاطین. نمیدونن دارن با جون خودشون و اطرافیان بازی میکنن

تو تاپیک ها نگاه کنی هست  منم فک میکردم تعطیله  گفتن سه ساعت طول میکشیده حدصلشون نکشیده ...

نميدونم والله ، ببين عزيزم بيخود حرص و جوش نخور اوني كه بخواد بره بيرون به حرف من و شما توجه نميكنه ، والله ما كه كلا توي خونه هستيم و فقط براي خريد ضروري از نزديك ترين جا ميريم بيرون ، البته چند روز هم خونه مادرم مونديم چون بچه هام كوچيك هستن نميگذاشتن خونه تكوني كنيم با همسرم ميرفتيم و ميومديم با ماشين خودمون كارهاي خونه رو انجام ميداديم ولي براي خريد و گشت و گذار اصلا بيرون نرفتيم . 

[QUOTE=128215574]بعضیا مجبورن  الان پدرم پدرشوهرم مجبورن برن سرکار  نه بخاطر خودشون  اگه کارو بخواب ...[/QUOTE]

اينايي مه شما گفتي رو مجبورت شغلشونه سركار ميرن

منظور اينكه در خانه بمانيم به اونايي هست كه ميرن تفريح ميرن خريد ميرن رستوران اينارو ميگن گلم

يه ضرب المثل كرونايي هست كه ميگه👈چه ساده دست از دنيا شستندآنان كه خوب دستهايشان را نشستند🖤😶😐
ما ک روانشناس هستیم هم مجبوریم با کادر درمان همکاری کنیم و این یعنی اوضاع خیلی خرابه واقعا 😒

کاش درک کنن 

بخدا نمیفهمم موی صورتشون انقد مهمه که جون بقیه و ب خطر بندازن؟  شیو بشه زمین ب ایمون مباد؟....

خوادخواهی....

دلتون گرم 🌸
بعضیا مجبورن  الان پدرم پدرشوهرم مجبورن برن سرکار  نه بخاطر خودشون  اگه کارو بخواب ...

خوب اگه خدای نکرده پدرشون بیمار بشه وبمیره کی خرجشونو میخواد بده؟ اصلا منطقی نیست.چندماه درامد نداشته باشن بهتراز یه عمر بی پولیه

اتفاقا دیروز از آرایشگاهی که میرم بهم زنگ زده بودن که یه کم زودتر بیا که به شلوغی نخوری!!! گفتم اگه ...

کاش همه به اندازه شما ماه بودن 

ممنونم ازت💓💓💓💓

دلتون گرم 🌸
بی زحمت ۴تا هم بزن تو سر این همشهریا ما بشینن تو خونه هاشون شوهرم از سرکار میومده گفت اصفهان شلوغ پ ...

فراتر از اپیدمی 

پاندمی....

وای وای همه ی شهر ها همینن 

همه و نگم اکثر شهرها... 

😢😢😢😢

دلتون گرم 🌸
2706