2733
2739
عنوان

چند نفر از اعضای خانوادتون بمیرن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 62 پست
شورشو در نیارین خدایی اونایی ک بیرون میرن الانم بیرونن مث منو تو‌یسر تو نی نی سایت نیسن و سرشون تو ...

نه فدات بشم
همین الان یه تاپیک زده بودن که رفتن ارایشگاه شلوغ بوده میخواستن مجدد برن😔

دلتون گرم 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونایی که خوابن بیدار نمیشن.... دیگم خستم  حالم داغونه از رعایت نکردن از امار مرگ و میر... تم ...

من فقط فیلم صحنه جون دادن ادمارو تو خیابونا رو دیدم دلم خون شده

خودم مادرمو بردارمو از دست دادم 

معنی رفتن عزیز و داغشو میفهمم

خدا واقعا صبر و ارامش به قلبشون بده

واقعا منم نمفهمم باید باچه زبونی حالیشون که اوضاع وخیمه اوضاع اصلا عادی نیس

خیلی دوس دارم ازشون بپرسم فقط بگین باچه زبونی میتمرگین سرجاتون باهمون زبون بگیم بهتون

2728
خيابونا تو شهر ما پره ادمهههه يعني ي مغازه ١٢متري پرهههههه زن با دختراشون تند تند لباس پرو ميكردن! ...

خوادخواه بی فرهنگ.... 

براشون سال نو رو به اندازه شعورشون و قلبشون روشن ارزو میکنم

دلتون گرم 🌸
نه فدات بشم  همین الان یه تاپیک زده بودن که رفتن ارایشگاه شلوغ بوده میخواستن مجدد برن😔

اتفاقا دیروز از آرایشگاهی که میرم بهم زنگ زده بودن که یه کم زودتر بیا که به شلوغی نخوری!!! گفتم اگه حاج آقا هم بشم نمیامممممم.😁

2740

بی زحمت ۴تا هم بزن تو سر این همشهریا ما بشینن تو خونه هاشون

شوهرم از سرکار میومده گفت اصفهان شلوغ پلوغ 

خو چتونه نمیدونید اپیدمی 

چرا درک ندارین

خانوما میشه یه صلوات واسه سلامتی کوچولوم بفرستین؟
عزيزم فكر كنم آرايشگاهها اصلا باز نباشن .

تو تاپیک ها نگاه کنی هست 

منم فک میکردم تعطیله 

گفتن سه ساعت طول میکشیده حدصلشون نکشیده نرگشتن🤦🏻‍♀️

دلتون گرم 🌸

شهر ما ک خیلی خیلی خلوت شده اما از شهرای اطراف مسافرت میان دیوونمون کردن😭

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟

کیع که بفهمه هر چی میکشیم چه الان چه قبل از دست همین ادمای بی مسعولیت و خود خواهه که فکر خودشون نیستن فکر بقیم نیستن نمیگن این پرستارام ادمن خسته میشن هعی چی بگم خاهر که دلم خونه ما که دو سه هفتس همش خونه ایم کاش همه رعایت میکردن تا زودتر از شر این ویروس راحت میشدیم 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
2706