2733
2734
عنوان

لیدی میل در بارداری

238 بازدید | 21 پست

سلام 

من حدود 7 ماهه که زایمان کردم. در طول بارداری ماههای اخر از لیدی میل استفاده کردم بابت وزن گیری جنین. 

حدودا 2تا و نصفی قوطی لیدی میل رو استفاده کردم. 

نه تو خانواده ی من و نه خانواده ی همسرم هیچ نوزادی نبوده که الرژی یا حساسیت داشته باشه. خودم و همسرم هم به هیچ چیزی حساسیت نداریم. منتها دخترم که بدنیا اومد متوجه شدیم به پروتئین گاوی حساسیت داره. قبلا هم وقتی باردار بودم تو نی نی سایت خونده بودم که تعدادی از خانما با مصرف لیدی میل تو بارداری فرزندشون به پروتئین گاوی حساسیت داره.منتها یه تعدا دیگه از خانمها گفته بودن که استفاده کردن و هیچ مشکلی نداشتن.منتها باید خدمت اون خانمها عرض کنم که صددرصد فرزندشون حساسیت داشته ولی نسبت به مقدار مصرف شده لیدی میل در دوران بارداری توسط مادر این حساسیت کم و ریاد بوده. خود من چون خیلی استفاده نکردم حساسیت دخترم به نسبت کمتره. اما واقعا و واقعا اذیت شد.  دلسوزانه خواهش میکنم لیدی میل نخورید. درسته رو وزن جنین تاثیر میزاره ولی بعد از زایمان بی نهایت هم خودتون اذیت میشید و هم اینکه فرزندتون عذاب میکشه.گناه داره طفل معصوم. نخورید

منم خوردم بچم اگزما میزد. شیر عادی نمیتوتست بخوره ha میدادم بهش.یعنی بخاطر اونه؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون از اطلاع رسانیت.

آدرس تاپیک جامع حساسیت به پروتئین گاوی رو داری؟

اگه نداری برات پیدا کنم . خیلی مطالبش عالیه.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
منم شیر عادی نمیتونم بدم. Haهم میدی باز اذیت میشه.اره بخاطر همینه

خداروشکر با ha مشکلش حل شد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
من دو بسته خوردم پسرم خداروشکر مشکلی نداره

دختر منم تو ظاهر مشکلی نداره.نه اگزما نه چیز دیگه. منتها گاهی  بیقراری میکرد. هر غذایی رو میتونه بخوره.منتها از داخل اذیت میشه طفلک

خب این چه ربطی به لیدی میل داره؟🤔

پزشکش گفت صددرصد بخاطر مصرف لیدی میل هست.میگفت خیلی از نوزادان که مراجعینش بودن بخاطر مصرف لیدی میل توسط مادران الرژی و حساسیت داشتن

2706