2733
2739
عنوان

جوک کرونایی😉

953 بازدید | 52 پست

💬کاش یاد بگیرید این روزا رو مثل رییس جمهور کشور در خانه بمانید😂

💬یادش بخیر پارسال این‌موقع یوم‌الشک بود که چهارشنبه‌سوری این‌هفته است یا هفته بعد😕

💬با بستن جاده های منتهی به شمال دارن به شعور و شخصیت مسافران عزیز توهین میکنن، میشه با راه های محترمانه تری از سفرشون جلوگیری کرد مثل کار گذاشتن مین در مسیر یا استقرار سامانه موشکی پاتریوت در ارتفاعات مشرف بر جاده😀

💬شرایط حال حاضر ایران ترکیبی‌ست از «الهی به امید تو» و «خدایا خودت بهمون رحم کن» و «خدا ازشون نگذره»😁

💬بوی ویروس، بوی سیل

بوی ماسک رنگی

بوی تند آب و الکل وسط سفره عید

با اینا زمستونو سر میکنم🚶🏻‍♂️

💬از این پس به جای واژه‌ی بیگانه‌ی *قرنطینه*، به پاسداشت زبان فارسی، از واژه‌ی *تمرگینه* استفاده کنیم!😂

💬فکر اینکه هم قرنطینه تموم میشه ماه‌رمضون شروع میشه داره دیوونم میکنه😒😭

💬آخرین پیامک از طرف کرونا:

بالاخره که میای بیرون😏

الان خوندم براتون کپی کردم لبخند بیاد رو لباتون دوست جونی ها

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕

کرونا مرد فقط تویی فقط تو تونستی جلوی خانمارو بگیری دم عید بازار نرن

9,9,99خیلی ارزوها داشتم که بهشون نرسیدم یمدته دیگه حال دلم خوش نیست ارزویی ندارم امیدوارم خدا بهترین هاشو واسم رقم بزنه 

😂😂

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی خیلی باحال بود دمت گرم خدایی😂😂😂😂😂

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

فقط توصیه میکنم که ب هیچ وجه از خونه بیرون نرید

هیچکدومتون نمیدونید قضیه چقدر وحشتناکه...

وقتی میفهمید ک خیلی دیر شده و 40 درصد مردم ایران مبتلا میشن

آره ما هر کاری کردیم اَخ بود :)                 (2 ساله اینجا عضوم پس با تاریخ عضویتم قضاوتم نکن...)
2740

😂😂😂فقط اونجاش که میگه بلاخره که میای بیرون 

یا ابا عبدالله                                                  پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 

😅😅😅😅😅😘😘😘😘😍😍😍

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2706