2733
2734
عنوان

دوستان لطفا دکتر خوب برا لاپراسکوپی کیست تخمدان بهم معرفی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 14190 بازدید | 53 پست
عزیزم مامان من یک کیست 12 سانتی درمویید داشت که با کلا رحم و تخمدانش رو پیش دکتر آصف جاه با عمل لاپاروسکوپی در آورد . عملی که شاید اگر میخواست به صورت باز انجام بشه دوره نقاهت خیلی طولانی تری داشت .
هزینه جراحی مامانم در بیمارستان پارسیان حدود 10.5 شد که 4.5 مربوط به دستمزد دکتر بود که جداگانه گرفت . متخصص زنان هستش اما بیشتر مریضهاش همین مسئله رو دارند . ما که ازش خیلی راضی بودیم .کلا یکی از بهترین ها تو این زمینه هستش اگر هم خواستی می تونی تو اینترنت در موردش سرچ کنی . دکتر حسین آصف جاه

تلفنش : 27625307

اگر سوالی بود بپرس . من خیلی در این مورد تحقیق کردم
پسر کوچولوی م ، آدرین ، 14 اسفند پا به این دنیا گذاشت و شیرینی زندگیمون رو چندین برابر کرد . مامانی و بابایی عاشقتند .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آندومتریوز.

خودم هم داشتم از نوع آنرومتریوز بود و بزگ. همه ی دکترها گفتند باید لاپاراسکوپی کنی اما من با داروی گیاهی طی 2 سال رفعش کردم
خدایا حکمت قدمهایی که برایم برمی داری، بر من آشکار کن تا درهایی که به سویم
می گشایی را ندانسته نبندم و درهایی که به رویم می بندی را به اصرار نگشایم!
2728
دکتری که عمل باز میکنه لاپاروسکوپی رو اصولا قبول نداره . اما واقعیتش اینکه تو عمل باز هست که مواد تو شکم یریزه و ایجاد چسبندگی میکنه
پسر کوچولوی م ، آدرین ، 14 اسفند پا به این دنیا گذاشت و شیرینی زندگیمون رو چندین برابر کرد . مامانی و بابایی عاشقتند .
2740
مرخصی رو که باید بگیری
لاپاراسکوپی خیلی بهتره ولی بعدش یه دوره ای درد رو داری
چون گاز وارد بدن میکنند تا شکم باد بشه بعدش شروع میکنن به تمیز کردن داخل شکم
این گاز تا دو سه هفته طول میکشه از بدنت خارج شه
نمیتونی زیاد بشینی یا دراز بکشی
همش باید راه بری
کتف درد و کمر درد داری تا یه مدت. دو سه هفته مرخصی رو باید بگیری. شک نکن
سختیهای خودشو داره ولی از عمل باز مسلما بهتره. جای بخیه نداری.
چرا عزیرم دکتر ملیحه شاددل هم یکی از پیشرو های لاپاروسکوپی هستند . واقعا دکتر با اخلاق با تجربه و منصف من خیلی راضیم از ایشون ادرس مطب سعاد آباد بلوار دریا ساختمان پزشکان قدس سایتشون همwww.drshaddel.ir حتما باید وقت قبلی بگیرید .. روزای ویزیت رو یادم نیست
بچه ها کسی عمل لاپرا انجام داده ؟ دردش به چه صورته؟ راستش بمنم گفتن باید جراحی شم ولی خیلی میترسم ممنون میشم راهنماییم کنید کسی که لاپارا با دکتر شروین یا اصف جاه داشته؟ دردش به جه صورته ؟ توضیح بدید دوستان ؟؟؟
2706