2737
2734

سلام ، الان ی مقاله تو همین سایت نی نی سایت خوندم که نوشته بود بین از دست دادن حس بویایی و چشایی( که این روزا خیلی شایع شده )و بیماری کرونا ارتباط هست و تعداد زیادی از افرادی که تستشون مثبت بوده این علایم رو داشتند. اگر حس چشایی و بویاییتون رو از دست دادید و هیچگونه از علایم بیماری کرونا رو ندارید ممکنه ناقل ویروس باشید و به صورت خفیف مبتلا به کرونا باشید پس سعی کنید با افرادی که سالخورده هستن یا به هر دلیلی سیستم ایمنی ضعیف دارن در ارتباط نباشید چون به احتمال خیلی زیاد ناقل بیماری هستید و ویروسی که روی شما تاثیر نداشته میتونه باعث مرگ بقیه بشه

No joys on earth bring greater pleasure than a little  boy to love and treasure🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
وای دوست همسرم اینطوریه دو سه شب پیش دیدیمشون، همسرم از دیروز گلودرد کرده خیلی نگرانم 😟

نگران نباش براش سوپ درست کن و وقتی هنوز گرمه بده بخوره. آب نمک قرقره کنه خوب میشه هر گلو دردی که کرونا نیست منم گلو درد و سرفه دارم با اینکار خیلی بهتر شدم

No joys on earth bring greater pleasure than a little  boy to love and treasure🥰
من از دیشب تاحالا سرفه خشک میکنم یعنی ممکنه منم ناقل باشم؟

وقتی علایم سرماخوردگی و آنفولانزا داریم باید رعایت کنیم وارتباطمون روکم کنیم ممکنه خیلی خفیف مبتلا باشیم. من خودم سرفه می کنم فردا هم شوهرم ۲۴ ساعت شیفت داره با ی بچه ۳ماهه تنهام مادرشوهر و پدرشوهرم قرار بود بیان پیشم الان زنگ میزنم نیان چون اونا به خاطر سنشون خیلی حساسن

وای نه توووووروووووخدا واااااااقعا رااااااسته من یه روز تب داشتم یک هفتس ک میگذره نفس تنگی دارم حس ب ...

این فقط ی فرضیه هست مقالش تو همین سایت هست چون از دست دادن حس بویایی و چشایی خیلی شایع شده و همزمان شده با شیوع کرونا. سیستم ایمنی بدنت رو تقویت کن

توروخدا جواب منو بدین

تد خونه استراحت کن مایعات زیاد بخور تا زمانی که تب بالای ۳۸ نداری یا تنگی نفس مشکلی نیست

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
من از دیشب تاحالا سرفه خشک میکنم یعنی ممکنه منم ناقل باشم؟

خدا نکنه انشالا که اینطوری نیست خیلی از سرفه ها و گلو دردا به خاطر حساسیت به مواد شوینده و الکله که این روزا خیلی استفاده می کنیم ولی اگر تبت رفت بالا حتما برو دکتر

خدا نکنه انشالا که اینطوری نیست خیلی از سرفه ها و گلو دردا به خاطر حساسیت به مواد شوینده و الکله که ...

اصولا کقتی درحالت عادی هم مریض پیشم بدون نیازبه دکتر خوب میشم

صلی الله علیک یااباعبدالله
2706