2733
2734
عنوان

مشکل عجیب من!

228 بازدید | 8 پست

من هربار پریود میشم همش استرس دارم که نکنه این پریود نیست بچه بوده سقط شده من نفهمیدم😐

در صورتی که روش جلو گیری ک ا ن استفاده میکنیم و من کلا پلی کیستیکم و فک نکنم بدون دارو باردار شم

خدا جونم صد هزار مرتبه شکر به خاطر اینکه منو ب هر چی ک میخوام میرسونی❤️عاشقتم ب خاطر همه ی نعمتتات❤️

تودیگه اخرشی😂😂😂بچه باشه که خونریزیت به این سادگیا نیست قشنگم

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

منم که شوهر ندارم ولی پلی کیستیک ام به حدی این دفعه شدید بود که فک میکردم بچه اس سقط شده  شما که شوهر داری حق داری از این توهم ها بزنی من چی بگم🤷

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تودیگه اخرشی😂😂😂بچه باشه که خونریزیت به این سادگیا نیست قشنگم

چقدره خونریزیش مگه؟

خدا جونم صد هزار مرتبه شکر به خاطر اینکه منو ب هر چی ک میخوام میرسونی❤️عاشقتم ب خاطر همه ی نعمتتات❤️
2728
منم که شوهر ندارم ولی پلی کیستیک ام به حدی این دفعه شدید بود که فک میکردم بچه اس سقط شده  شما ک ...

😂

چقدره خونریزیش مگه؟

اولا دردت خیلی زیاده بعدم خونریزیش تیکه تیکه هست و باید تند تند نوار عوض کنی حتی ممکنه تو خواب بزنه به لباس و رختخوابت

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
اولا دردت خیلی زیاده بعدم خونریزیش تیکه تیکه هست و باید تند تند نوار عوض کنی حتی ممکنه تو خواب بزنه ...

اها 

مال من لخته ایه ولی اونقدر شدید نیست که پس بزنه

2738
اها  مال من لخته ایه ولی اونقدر شدید نیست که پس بزنه

نه عزیزم خیالت راحت اصلا دردش هم خیلی شدیده