2733
2739

جونم براتون بگه ک چن وقته در حال اقدامین؟ من الان داشتم تاپیکامو نگا میکردم ک چشمم خورد ب تا پیک اولم ک پرسیده بودم بنظرتون من باردارم یا نه؟😁 و واقعا باردار بودمو اکثرا گفته بودن علائم اونقد زود مشخص نمیشه!خلاصه میخواسم بهتون بگم سال ۹۷/۸ من باردار بودمو الان دختر قشنگم کنارم خوابیده اونموقع ها چن نفر منتظر حاملگیشون بودن ک الان نگا کردم تقریبا همشون طی یک سالو خورده ای ک گذشته حامله شدن 😍 فقط صبر داشته باشین

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من که۵سالی شده

قرصی چیزی مصرف میکنی؟رفتی دکتر؟چی گفتن؟

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2738
من یکسال ونه ماهه اقدامم...اخه چقدر صبر؟😔

صبر داشته باش بلاخره یروز ک فکرشم نمیکنی فسقلی میاد تو شکمت

من بلاتکلیفم    

چرا؟

منم منتظرم

واس دومیتون؟😁

من حامله شدم و خیلی ام شاد و خوشحال بودم ولی تا ده هفتگی گفتن قلب نداره جنین و سقط کردم و الان سه ماه میگذره و باید برم دنبال ازمایشو اینا که ببینم مشکل چی بوده که درمان شم و دوباره اقدام کنم ولی باوجوده این کرونای کوفتی نمیتونم برم ازمایشامو بدم 😭 منتظرم تموم شه برم دنبالش

2706