2737
2739
عنوان

دارم از غصه چشمای بچم میمیرم..

3844 بازدید | 108 پست

بچم 55 روزشه چشماش یکیش کوچیکتره ....سرش قران زیاد خوندم.چله زیاد گرفتم ..چله حصرت یوسف گرفتم...خداااااا چراااا اخه ....دلم میترکه هر بار چشماشو باز میکنه

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..

اولش مال همه اینجوریه بهدا خوب میشه

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا مطمئنی شاید کوچیکه اونطوری دیده میشه بزرگتر بشه درست میشه....

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2738

انشالله ک رفته رفته بهتر میشه 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
درست میشه اینقدر استرس یه خودت نده بردیش دکتر !؟ 

بردم .. میگن چیزی نیست..چون خواب بود..

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
2706