2737
2739

به نی نی یار پیام میدی که تاپیکت و حذف کنه یا میدی یکی برات گزارش بزنه

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

برو تو همون تاپيكي ك مدنظرته قسمت بالايي ك اسم سايت و نوشته يه دونه بزن روش بعد همه نوشته هارو كپي كن

خيلي بدهكاريم وامم جور نميشه ميشه برا اينكه وامم جور شه دعا كنيد خيلي ممنونتون ميشم❤️زهرام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نی نی یار پیام میدی که تاپیکت و حذف کنه یا میدی یکی برات گزارش بزنه

اگه گزارش بزنه حذف میشه؟؟اخه نمیدونم چه جوری لینکو بزارم ک گزارش بزنن واسم اصلا لینک کجاست؟؟

2740
اگه گزارش بزنه حذف میشه؟؟اخه نمیدونم چه جوری لینکو بزارم ک گزارش بزنن واسم اصلا لینک کجاست؟؟

لینک نمیخواد بگو کدوم تاپیکت و میخوای حذف کنی من برات گزارش میزنم

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
فدات عزیزم تایپیک هیکلم +عکس

الان برات گزارش میزنم

قربون محبتت گلم

برات گزارش زدم تا برات حذف کنه به نی نی یار ۳ پیام دادم

2706