2737
2739

سلام

نمی خام نصیحتتون کنم 

چند شب پیش یه پیام گذاشتم براتون ردعا کنید اوضاع خوب نیست

یه خانمی گفت از کجا میدونی 

یه نفر هم حرف گوش کنه

و برنامه اش تغییر بده کافیه

می دونید که مادرم مبتلا ست دو روز طول کشید یه ورق دارو گیر بیاریم به قیمت یک و نیم میلیون تومن

یکی از داروهاش داروی بیماری ایدز تا مقاومت بدن بالا بره

دارو ها به شدت کمیاب هستن ابیمارستان‌ها هم پر بیمار 

برای جون خودمون ارزش قائل باشیم

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

کیه که گوش بده به خدا نمیدونم واقعا نمیفهمن خیلیا. همه رعایت میکردن وضع این نبود الان من از وقتی این مریضی اومده از خونه بیرون نرفتم دیگه پوسیدم انقد حوصله ام سر میره ولی مهم تر از سلامتی نیس که تازه برا چند روز دیگه وقت غربالگری دارم واقعا ماتم گرفتم چطوری برم 

ویدیو امین فردقیقن حتمن ببین

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خدا مادرتون رو حفظ کنه براتون و سلامتی بده بهشون

واقعا دارو رو خودتون تهیه می کنید؟من فکر میکردم اینا خودشون داروها رو تهیه و استفاده میکنن و نهایتا فیش میدن پرداخت شه

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
2728
عزیزم خدا مادرتون رو حفظ کنه براتون و سلامتی بده بهشون واقعا دارو رو خودتون تهیه می کنید؟من فکر میک ...

داییم دکترن

خودشون برامون آوردن 

و میگم با اینکه دکتر مشهوریه و دستش تو کار خیلی سخت پیدا کرد 

امروز که بهش گفتم یکی از اقوام هم مشکوک شدن حالش بد شد

گفت چرا تموم نمیشه چرا گوش نمی کنید حرفا رو

مثل یه گوله آتیش بود فقط داد می کشید

امیدوارم مامانت زودی خوب شه

مگه نگفتن دارو رو خوده بیمارستان میده و هزینه ای نداره!؟

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2738

عزیزم مادرتون خوبن ؟

خیلی وقته خبری ازتون نیست

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !