2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من امروز خودم ابرومو برداشتم. خیییلی طول کشید ولی خوب شد. هشتاد درصد در حد کار آرایشگر شد. 

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...
2740

من صورتم رو سالی یکبار هم اصلاح نمیکنم.موهاش عین کرک میمونه سیبیل هم ندارم.ابروهامم سالهاست دمش رو تیغ میزنم مداد میکشم  . موهامم میدم شوهر محترم رنگ میکنه 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
خوبه کرم ؟ چه مارکی بهتره

اره خیلی خوبه پوستمم حسابی نرم میشه اصلا جوش نمیزنه و حساسیتم نمیده نه به خاطر کرونا من سه ساله کرم موبر سینره استفاده میکنم خیلی قشنگه

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود