2733
2739

اگه از موعدت گذشته و چند ساعتی میشه که دسشویی نرفتی اره جواب میده 

وقتی از دست کسی ناراحتی به خدا نسپرش، خدا بخشندس ازش میگذره؛ ترجیها خودت "پارش" کن😈حالِ ما خوب‌ است ، فقط طاقتمان طاق شده #کرونا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه از موعدت گذشته و چند ساعتی میشه که دسشویی نرفتی اره جواب میده 

از موعدم نه روز گذشته ،اما به خاطر کلیم زیاد اب میخورم و زود به زود میرم دستشویی الان یک ساعت و نیمه تقریبا نرفتم دستشویی

2738
از موعدم نه روز گذشته ،اما به خاطر کلیم زیاد اب میخورم و زود به زود میرم دستشویی الان یک ساعت و نیمه ...

اره بزن اگه باردار باشی سطح بتات بالاس نشون میده

وقتی از دست کسی ناراحتی به خدا نسپرش، خدا بخشندس ازش میگذره؛ ترجیها خودت "پارش" کن😈حالِ ما خوب‌ است ، فقط طاقتمان طاق شده #کرونا  
صبح دقیق تره  

بله درسته 

اما ایشون ۹ روز از موعدش گذشته  

سطح بتاش بالاس اگه باردار باشه

الهی به حق فاطمه الزهرا دامنت سبز شه خانمی💓💓💓

خیلی ممنونم عزیزم از دعای قشنگت ،خیلی درد پریودی دارم البته یه بیست روزی هست درد دارم ،برا همین میگم باردار نیستم

ممنونم عزیزم 

زدی صدام کن ببینم اگه مثبت بود ذوق کنم😁

2706