2737
2734
عنوان

بارداری

118 بازدید | 27 پست

سلام من اولین بارمه میکرو انجام دادم از روز ۱۲ انتقال ۳ روز مونده به تاریخ پریودی ترشحات قهوه ای داشتم الانم سردردای وحشتناک کسی میتونه راهنماییم کنه مشکل چیه دکتر گفت شیاف و آمپولو ادامه بده ولی من خیلی نگرانم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم حالت تهوع دارم این ماه اچ سی جی زدم. ولی ماه قبل25پریدشدم فرداموعدمه چون این چندوقت سیکلم 26روزه شده. یعنی حالت تهوع ومعده دردم یعنی باردارم؟ 

خدایاتوپناهم باش.. داشتنت بزرگترین نعمت است
2738
منم حالت تهوع دارم این ماه اچ سی جی زدم. ولی ماه قبل25پریدشدم فرداموعدمه چون این چندوقت سیکلم 26روزه ...

شما طبق سیکلهاتون بی بی میزنید یا براساس اولین روز پریودی قبلتون؟

اگه سینه ها سفت و حساس نشن یعنی باردار نیستی؟ 

یعنی چ جوری حساس؟ من قبلاپرولاکتینم بالابودوازسینه هام ترشح میومدبخاطرهمین دردداشتن الان خیلی دردندارن زیاد. ببخشید اینجوری میپرسم ولی استرس دارم کل سینه بایدحساس باشه یانوکش؟ 

چرا اینم هست

من بارداری قبلم که سقط شد سینه هام خیلی درد داشتن و سنگین شده بود اما این دفعه اصلا سینه هام درد نداره فقط سردرد و سرگیجه و درد تخمدان و کمر و این چیزا دارم

شما طبق سیکلهاتون بی بی میزنید یا براساس اولین روز پریودی قبلتون؟

منم موندم کی بی بی بزنم. دقیق نمیدونم. اخه من قبلاسابقه 13روتاخیرهم داشتم ولی باردارنبودم. اماتقریبا4یا5ماهه که سیکلام منظم شده و26روزه شده

2706