2733
2734
عنوان

بارداری سوم وسط این کرونا چی میگه

940 بازدید | 53 پست

دوتا سزارین داشتم به فاصله ده سال، اولی 87،97 امروز بی بی چک زدم دیدم بله دو خط شد ی بی احتیاطی، ناشکری نمیکنم ولی دخترم شیرخواره 15 ماهش هست خودم چهل سال بارداری دوم پر خطر الان یک ماهه بیرون نرفتم از خونه به خاطر ویروس، کلی رژیم شیردهی گرفتم به وزن واندام ایده آل رسیدم، این وقت سال با این شرایط نمیخام برم بیرون دکتر وآزمایشگاه، تا بعد از تعطیلات، خیلی از نکات فراموشم شده خواهشا توبیخ نکنین خودم باهاش کنار اومدم فقط بارداریم پرحاشیه بوده از این میترسم دیابت بارداری هماتوم جفت پایین مسمومیت بارداری، خواهرانه راهنمایی کنین چه ویتامینی بخورم این چند وقت یدوفولیک مولتی ویتامین فراموش کردم چیا خوردم تو این ماه‌های اول وچه غذایی نباید بخورم 

جلوگيري اعتقاد ندارين؟🙄

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
شما مطلب درست بخون اگر چیزی بلد بودی نظر بده اگر نه سکوت بهترین گزینه است 

عزیزم من ژنتیک خوندم حتما باید بری آزمایش ژنتیک و غربالگری بده بخاطر سنت عزیزم 

خدایا منو به عشقم برسون 😔🙈و ی کار خیلی خوب میشه دعا کنین عزیزای دل؟
2706