2733
2739

سلام . دوستان عصرتون بخیر . 

ینظر شما چه جور میشه شوهرم راضی شه بهم وکالت طلاق بده . 

شوهرم اعتیاد داره و رابطمون خیلی بد هست . 

ماهها ست باهم حتی حرف م نمیزنیم . فقط بخاطر بچه هام بود تحمل میکردم . هزاران راه رفتم به راه بیاد تا زندگیم ازهم نپاشه . دیگه به اخرین راه حل رسیدم که بینو بد و بدتر بد و انتخاب کنم . 

ولی خیلی خسته و حوصله دادگاه و مسخره بازیا و اداهاشو ازارشو نداذم دیگه . 

دنبال اینم ببیمم چه جور میتونم ازش وکالت بگیرم برای طلاق . هیچیم ازش نمیخام فقط طلاقم بده و بس جونم ازادشه . 

شاید خیلیاتون بگین حالا تو این او ضاع کرونایی به چه چیزلیی فکر میکنم . 

اما کسی جای منو شرایط من نیست . 

خواهش میکنم فقط نیاین بگین فرصت بده ... 

گوشم از این حرفا پره . 

تنها چیزی که میخام  این ه راحت بشم از دست این ادم  . 

ازتون ممنونم . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم نیاز به وکالت طلاق نیس همینکه شوهرت اعتیاد داره یکی از دلایل طلاق 

کتک میزنه یا خرجیتو نده؟

بعدم از حقت لازم نیس بگذری باهاش معامله کن بگو اگ طلاقم بدی نصف مهریه نفقه و هرچیزیو میبخشم ولی اگه طلاقم ندی همشو ازت میخام 

حوض بی ماهی با ماهی بی حوض فرق میکنه .........................یدونه صلوات برای رفع حاجتم یادتون نره
عزیزم نیاز به وکالت طلاق نیس همینکه شوهرت اعتیاد داره یکی از دلایل طلاق  کتک میزنه یا خرجیتو ن ...

وقتی میدونم چیزی نداره که  بهم بده . 

پس نمیتونم از این راه بجایی برسم . 

نمیدونم . امتحان کردم نشده 

از قبل مدارک  و یواشکی ببر یه دفتر خونه بده همه رو اماده کن 

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2740
وقتی میدونم چیزی نداره که  بهم بده .  پس نمیتونم از این راه بجایی برسم .

پس همون ب خاطر اعتیادش درخواست طلاق بده 

اگرم خرجی نمیده ک میشه دوتا دلیل اگ دست بزن یا ببماری خاصی داره میشه چندتا دلیل و واسه طلاق چندتا دلیل با مدرک کافیه

حوض بی ماهی با ماهی بی حوض فرق میکنه .........................یدونه صلوات برای رفع حاجتم یادتون نره
پس همون ب خاطر اعتیادش درخواست طلاق بده  اگرم خرجی نمیده ک میشه دوتا دلیل اگ دست بزن یا ببماری ...

دست بزن که داشته و داره . ازش گواهی پزشک قانونیم دارم . اما مال سالها پیشه 

دست بزن که داشته و داره . ازش گواهی پزشک قانونیم دارم . اما مال سالها پیشه 

ب نظرم دلایل کافی واس جداشدنو داری نیازی نیس وکالت طلاق بگیری ازش همینجوریشم میتونی جدا شی بعدم از این کارا ک یواشکی وکالت بگیریو اینا انجام نده دردسر میشه واست

ب نظرم دلایل کافی واس جداشدنو داری نیازی نیس وکالت طلاق بگیری ازش همینجوریشم میتونی جدا شی بعدم از ا ...

چه جور یواشکی میشه گرفت وکالتو 

چه جور یواشکی میشه گرفت وکالتو 

این کار غیر قانونیه و اگ اینکارو کنی برای خودت جرم درست میکنی و ب جای طلاق باید بیوفتی دنبال اینکه وکالتت الکی نیست ففط درد سرت زیاد میشه

اصلا راه کار یواشکی که گفتی و نمیدونم عزیزم . 

نه من وکالت قانونی میخام . 

دنبال دردسر برا خودم نیستم که . میخام بی درد سر جدا بشم . 

2706