2733
2739
عنوان

جان عزیزتون بیاین کمکم کنید😭

466 بازدید | 12 پست

سلام خانوماتوتاپیکای قبلیم پرسیدم چنبارولی جواب نداده کسی 

من یکماه پیش پلاسماجت(پلکسر) کردم روی بینیم الان لک قرمزیش بجامونده چی بزنم بره خیلی زشت شده توروخداکمکم کنید😭🙏🙏

توخوب باش اگه مردی بامن🤐 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من انجام دادم بینی لک نموند    زینک و ضدافتاب میزدب؟الان تو برای پلک انجام دادی یا بینی

من برابینیم بابازینکوسه روزاول میگه بزنیدزدم بعدازاون ازترمیم کننده درمالیفت وژنوبایوتیکم استفاده کردم نمیره😭براشمابعدچندمدت کاملا رفت؟

توخوب باش اگه مردی بامن🤐 
2738
من برابینیم بابازینکوسه روزاول میگه بزنیدزدم بعدازاون ازترمیم کننده درمالیفت وژنوبایوتیکم استفاده کر ...

برای من ۴روزه خوب شد.....بمنم دکتر گفت ممکنه عارضه پوستی ایجاد شه  حتی نبایدگوشی دستت بگیری و افتاب نخوره بهش

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
برای من ۴روزه خوب شد.....بمنم دکتر گفت ممکنه عارضه پوستی ایجاد شه  حتی نبایدگوشی دستت بگیری و ا ...

منکه همیشه بیست وچارساعته توگوشیم🥺ینی چهارروزه همه لکش رفت😲😳

توخوب باش اگه مردی بامن🤐 
منکه همیشه بیست وچارساعته توگوشیم🥺ینی چهارروزه همه لکش رفت😲😳

منم گوشی دستم بود ولی هم نورشو کم کردم هم یه دستمال کاغذی میزاشتم رو بینیم  ک نور نخوره   ....اره ۴روزه همس رفت         ولیییییییییییییی ۵ماه گذشته   بینیم لک ریز افتاده

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔