2737
2739
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 117465 بازدید | 1390 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

آقای دکتر با توجه به مطالبی که در سایتتون در خصوص ریزش مو گذاشتید هیچ عاملی (جز عوامل موقت) ظاهرا غیر از هورمونی و ژنتیکی عامل ریزش مو نمیتوانند باشد ... من به شخصه مشکل هورمونی ندارم و خب ارث دارم ... برای تقویت و رویش مو چه کار موثر و عملی میتوان انجام داد ؟ کاشت مو در خانمها هم جواب میده ؟
سلام خسته نباشید پوست کف دست شوهرم یک هفتست همش پوسته میده و پوستش ور میاد خیلی بدجور شده و زبر. اصلا وقت نداره بره دکتر حتی روزای تعطیل سر کار میره از 6 صبح تا 10 شب. البته این پروژه تا دوهفته بعد تموم میشه و میتونه بره دکتر. تو کارای ساختمانیه. ممکنه از خاک باشه؟چون همش سر ساختمون هستن پیشنهادی برا درمان دارین؟کرم بتامتازون جواب میده؟
09127377641 سيسموني مادرلند و هنركده رزطلايي
2728
با سلام و خسته نباسید جناب آقای دکنر پسر من 4 سال و 8 ماهشه حدود دو ماه پیش زیر گوش چپش در قسمت صورنش دایره های کوچک کمتر از پوست صورت حالت لکله لکه دیدم که تا حالا فکر کردم شاید ارثی باشه ول هر کس دیده به من گفت قارچه میشه منو راهنمایی که این لکه ها درمان بشن با تشکر
عمرگل کوتاه نیست عمر ما زیادی بلند است
خانم ثریا زینک از عنتصر ضرودی در رشد و تکامل کودکان است واز جمله در متابولیسم ریشه مو نقش دارد اما این به تین معنا نیست که با دادن شربت یا قرص روی تراکم و یا رشد موها افزایش یابد.ترجح این است این ماده از طریق موادغذایی تامین شود گاها در سطح کشوری ممکن است برنامه غنی سازی توسط سازمانهای بهداشتی اجرا شود و گاها پزشکان روی را به صورت مکمل تجویز میکنند در موارد کمبود روی نیاز به دوز درمانی است .بر اساس کم پشتی مو که در کودکان این سن طبیعی است مصرف روی توصیه نمیشود مگه اینکه متخصص اطفال تجویز کنه
سلام آقای دکتر
چند ساله که از گردن تا وسط کمرم و بازوهام تیره رنگ شده و تابستانها هم خارش دارد طوری که زخم میشه و از پاییز به بعد هم خارش تموم میشه ولی لکها همیشه هست آیا میشه دوباره پوستم در این نقاط به حالت اول برگردد؟
برای شادی روح اموات همه کاربران نی نی سایت یه صلوات محمدی بفرست
2740
سلام اقای دکتر و خسته نباشید
ریزش موی شدید دارم و ازمایش کامل دادم که در اونها فقطدویتامینd3خون خیلی پایین بود .یعنی عدد 8.5 که طبق رنج نرمالدعدد زیر 25 کمبود شدید محسوب میشود
ایا ریزش موی من ربطی به این کمبود دارد واینکه چه امپول و یا مکمل ویتامین د پیشنهاد میکنید که این کمبود جبران شود.ممنونم
با سلام.من ببا وجود درمان با دو دوره کامل با راکوتان از چربی متعادلی در پوست و مو و لب ها برخوردارم.امااا بینی ام به شدت خشک است و پس از دو سال قطع مصرف هنوز هم این خشکی اذیتم میکند.وازلین و پماد های چشمی را در بینی مصرف میکنم.اما با قطع وضعیت به سابق برمیگرذ.راه حلی وجود دارد؟
با تشکر
مامی دو پرنسس برای درمان تیرگی اکتسابی علاوه برضد آفتاب و کرمهای لایه بردار و ضد لک گاها از پیلینگ میکرودرمابریژن و لیزر استفاده میشه
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10412&LanID=1
2706