2733
2739
عنوان

نصف شبی فکر و خیال برم داشته😢😢

71 بازدید | 10 پست

پسرم به قدری رشدش خوب بود که غریبه و آشنا توجهشون بهش جلب میشد حالا از 10 ماهگی تا الان که 2 سالشه به شدت رشدش کند شده...غذاشو خوب میدم...زیادم شلوغ نیس...ازمایشا سالم نمیدونم چش شد یهو رشد نکرد...داغونم..همش دنبال تقویتشم نمیدونم چه کنم

نمیدونم الان استاندارد خوردنش هر وعده چقد باید باشه نکنه کم میدم غذا بهش یا غذای مناسب نمیدم؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نظر خودم که معمولی میخوره اینطور نیس که اصلا نخوره فعالیت کمه

بچه من کلا کم وزن به دنیا اومد اما مدتی بد غذاشده لود حتی میشذ دو سه روز لب به غذا نمیزد.غذا خوردنش برام ارزو شده بود بردم دکتر ازمایش دادم کم خونی داشت دیگه تقویتی و زینک و فولیک اسید براش نوشت خداروشکر خیلی تغییر کرد

بچه من کلا کم وزن به دنیا اومد اما مدتی بد غذاشده لود حتی میشذ دو سه روز لب به غذا نمیزد.غذا خوردنش ...

بچه منم زود دنیا اومد 2 کیلو بود ولی به قدری خوب رشد کرد که همه در موردش حرف میزدن..الان که میگن چرا رشد نمیکنه انقد ناراحت میشم حسرت اون روزا رو میخورم که چرا یهو اینطوری شد

بچه منم زود دنیا اومد 2 کیلو بود ولی به قدری خوب رشد کرد که همه در موردش حرف میزدن..الان که میگن چرا ...

منم همه میگفتن که وای چرا اینجوری خیلی ناراحت میشدم اما اگر بی اشتها نیست بچت زیاد نگران نباش بچه حالا بذار اوضاع کرونا که کامل برطرف شد یه دکتر ببرش ولی الان تو این وضع نمیخواد ببری.تقویتی، مولتی ویامین یا اهن چیزی بهش میدی؟

2738
تازگیا کیندر و استئوجویز یه جور کلسیم هستش میدم بهش

نگران نباش عزیزم یازده کیلو وزن کمی نیست برای بچت چون کم وزنم به دنیا اومده تو غذای روزانشو بهش بده یکم با مره چرب کن غذاشو تو ابگوشتش یه مقدار سویق بریز غذاهای مقوی بهش بده من بچم چند ماه لب به غذا نمیزد دوسه روزی یه بار میخورد پس اگر روزی سه وعدشو مبخوره نگران نلاش کم و زیادش مهم نیست فقط‌سعی کن مقوی ترش کنی