2733
2739
عنوان

مامانا میشه بیایین

183 بازدید | 5 پست

دختر۸ماهم پشت گردنشو میخارونه و قرمز میکنه.کسی دلیلشو میدونه؟یا بچه کسی اینجوری بوده؟

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
پسر منم میخاروند. الکی میخارونه. میخوای پماد ان ان بزن کمی

منم احساس میکنم الکی میخارونه ولی زیاد میخارونه و قرمز میکنه فکرمو مشغول کرد.پماده واس چی خوبه؟

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم احساس میکنم الکی میخارونه ولی زیاد میخارونه و قرمز میکنه فکرمو مشغول کرد.پماده واس چی خوبه؟

الان باز پسرم یاد گرفته باسنشو میخارونه. برده بودمش دکتر گفتم گردنش میخاره این پماده رو داد فک کنم واسه خارشه

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
2728
الان باز پسرم یاد گرفته باسنشو میخارونه. برده بودمش دکتر گفتم گردنش میخاره این پماده رو داد فک کنم و ...

😂😂😂چ بامزه ! اها من تو خونه دارم فردا بزنم ببینم چی میشه ضرر ک نداره