2733
2739
عنوان

درمورد واتساپ

132 بازدید | 19 پست

تو مشاهده وضعیتم که خواستم ببینم چه کسایی وضعیتم (استوری) رو دیدند دیدم شماره افتاده. مگه میشه شماره کسی رو نداشته باشم و وضعیتم رو ببینه؟

اینایی که هی تند تند لایک میکنن و رد میشن رو باید یهو مث معلما گچ پرت کنی طرفشون و بگی: الان من چی گفتم ؟😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه. باید مخاطبت باشه تا بتونه وضعیتت ببینه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

نمیشه که.شاید ی جای دیگه ذخیره داری

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
تونداشته باشی ولی اون داشته باشه اره

مگه میشه؟ مگه شماره دوطرف نباید سیو باشه؟

اینایی که هی تند تند لایک میکنن و رد میشن رو باید یهو مث معلما گچ پرت کنی طرفشون و بگی: الان من چی گفتم ؟😂😂
2738
تونداشته باشی ولی اون داشته باشه اره

نه اصلا 

فقط کسی ک شمارشو سیو کردی میتونه وضعیت واتساپ رو ببینه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
شاید باهمین شماره سیوش کردی یعنی اسمشو ننوشتی

نه اصلا نیست

نه. باید مخاطبت باشه تا بتونه وضعیتت ببینه 

آره خودمم تعجب کردم شماره افتاده مگه میشه اصلا؟

نمیشه که.شاید ی جای دیگه ذخیره داری

نه نیست

تا توی کنتاکتت سیو نباشه که براش نشون نمیده. حتی اگه اون شماره تو رو سیو کرده باشه

نمیدونم چطور شده نکنه هک شدم ؟

نه اصلا   فقط کسی ک شمارشو سیو کردی میتونه وضعیت واتساپ رو ببینه

آره ولی الان نمیدونم چطور شماره ای که ندارمش اون وضعیتم رو دید

2706