2737
2734
عنوان

دعوای من و نامزدم و سردی بعدش

2721 بازدید | 97 پست

دوستان نامزد من همیشه میگه پریود شدی بگو هواتو داشته باشم ولی هر بار پریود میشم خودشو ازم دور میکنه و ساعت ها حتی پیام نمیده
چند روز پیش دوباره این رفتار تکرار شد و من دلخور شدم بهش گفتم چرا اینهمه نبودی گف قرار نیس دم ب دیقه باهات حرف بزنم!!!! (اولین بار بود اینطور باهام حرف میزد)
فرداش ک بیدار شدم دیدم حتی صب بخیر هم نداده من صب بخیر دادم جواب داد و دیگ تا اخر شب حرف نزد و بدون شب بخیر خابید
منم براش هرچی ناراحتم میکرد نوشتم فرداش بهم گف منم چون پیام ندادی ازت ناراحت بودم باید رفتارتو درست کنی و ب هیچ وجه قبول نکرد ک خودش اشتباهی کرده تهشم همرو انداخت گردن من ک پیام ندادم اون روز
از نظر من این واضح بود ک اون اول باید ناراحتی منو از خودش برطرف میکرد بعد شاکی میشد ک چرا با حال بدی ک داشتم دیگ بهش پیام ندادم

انقدری ناراحت بودم ک چند بار اومدم براش بنویسم بیا تموم کنیم رابطه رو ولی جلو خودمو گرفتم

تهشم گف باید بگذریم از این ماجرا و با خودمون حملش نکنیم
اما من الان ی حس سردی نسبت بهش دارم
اون خیلی دقیقه و همیشه میگه دوس دارم زنم با همه وجود منو بخاد و ارزشمنده براش نمیدونم چرا این سری اینطور برخورد کرد باهام ولی باعث شد ک من بخام حسمو بهش کنترل کنم تا اسیب نبینم و الان ذوقی براش ندارم نه دلم تنگ میشه نه مث روزای دیگ دلم هواشو میکنه
نمیتونم هم بهش بگم چون فک میکنه دارم تهدیدش میکنم

نامزد ینی چی؟ دوستی عقد نشون کدوم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسی 

ببخشید سوال می کنم 

باهم رابط دارید ؟؟

اگه دارید واسه همین تاریخ پری هاتو می پرسه

و بعد که نمی تونه کاری کنه باهات کاری نداره

ولی بعد که پاک میشی دوباره رفتارش باهات خوب میشه

هم اتاقی منم با نامزدش همین مشکل داشت به قول دوستم ادم فکر می کنه فقط واسه .... تو رو می خواد

ینی داریم اشنا میشیم ولی هنوز رسمی نشدیم چون خانواده م هم باهاش مخالفن

یجوری توقع درک موقع پریودی داری انگار شوهرته 

خب اگه داری میشناسیش بدون ک با معیارهای شما فرق داره و تجدید نظرکن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
این داستان : پریود دردسر ساز

همیشه خودشو ازم دور میکنه وقتی میگم چرا میگه تو پریودی حساس شدی وگرنه من حواسم بهت هست
بهش میگم پریودم دیگ حافظه م رو ک از دست ندادم :|

2738
ینی داریم اشنا میشیم ولی هنوز رسمی نشدیم چون خانواده م هم باهاش مخالفن

چند سالشه عزیزم؟؟

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2706