2737
2739
عنوان

رفتار مشکوک شوهرم

384 بازدید | 21 پست

با این ک توی خونه قرنطینه ایم اما هرروز همین موقع به یه بهونه ای میزنه بیرون ودوساعت طول میکشه تا بیاد

سرشم همش تو گوشیه 

به مظرتون مشکوک نیست🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو این شلم شوربای کورنا😓

خدایا اینا دیگه چ موجوداتی ان😦

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2740

اون روزهای که مثلا  شهر ما برف بیاد  رو  جمعه  باشه  شوهر من تو خونه دق میکنه  

فک کن  برف بارید جمعه بود   ماشین ها تو خیابون به هم می خودن گفت باید برم بیرون  

برف اوتقدر  شدید بود   نتونسایم وارد کوچه پدرش بشیم  ماشین کنار خیبون ول کردیم رفتیم 

خونه    اما  گفن بمدنم خونه دق میکنم 

شهر ما فعلا کرونا  نیست  گفته اگه مغازه ها بشتع بشن تمام وسایل هامون جمع می کنیم میریم باغ می مونیم  فک کن  باغ یه دونه اتاق  کوچیک داره تو این سرما   

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1532549
2706