2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تابحال اونجا نرفتم اما چون وابسته به سپاه هست مطمئن باش خیلی خوب و تمیز و بهداشتیه  ان شاءا ...

من یکبار واسه عمل صفرا رفتم. راصی بودم ولی الان میخوام زایمان کنم وضعیت هم ک بده خیلی دلشوره استرس دارم

من یکبار واسه عمل صفرا رفتم. راصی بودم ولی الان میخوام زایمان کنم وضعیت هم ک بده خیلی دلشوره استرس د ...

نه نگران نباش اوناهمه تلاششونو میکنن که خودشون نگیرن دیگران هم مبتلا نشن

ان شاءالله به سلامتی و دل خوش زایمان میکنی

2740

رسیدگیشون عالیه من جاریم تازه زایمان کرده حتی بعد زایمانت خودشون کاچی میدن کلی هم کمکت میکنن اصلا نمیذارن همراهت کاری کنه خودشون شیاف میزارن بچه رو میشورن و ...خلاصه خیلی خوبه .جاریم سزارین بود

خدایا مواظب تو دلیم باش مرسی ک بهترین هدیه اتو بهم دادی😍🥰

سلام فرانکه جون بیمارستان امام حسین زایمان کروی به سلامتی؟؟؟چطور بود راضی بودی من هفته دیگه قراره سزارین شم اونجا چطوری بود یکم راهنمایی میکنی و اینکه وسایل چی میدن من چیا ببرم باخودم چیا نبرم .ببخشید سوالام زیاده

هر طائفه ای به من گمانی دارد                                    من زان خودم چُنان که هستم هستم