2733
2734
عنوان

دندون در آوردن نوزاد کمک لطفا

59 بازدید | 13 پست

دخترم ۷ ماهشه چند روز تب داره ۳۷ درجه مدام با حرص یه چیز رو دهنش میبره .دور دهنش جوش زده.لثه اشم باد کرده.ببخشید بیرون رویشم قبلا روزی یک بار بود الان شده سه بار بعضی وقتا آبکیه

ولی همه اطرافیان میگن خیلی مونده تا در بیاد چون اسهال نشده و آب دهنش راه نیفتاده.

بچه های شما همه آب دهنشون راه میفتاد؟؟؟

در ضمن من خیلی مراقبم چیز کثیف سمت دهن نبره که اسهال نشه.

ن بابا چ ربطی به اسهال گرفتن داره ؟؟درست یادم نمیاد ولی من براش ژل دندون میزدم خوب میشد براش یه ژل دندون از داروخونه بگیر بزن اگه دیدی خوب شد بدون واس دندونشه !

مَن خودمَ تَک نَفَره هَف هَش نَفَرَم😹❄🎈💅💋😝👩

والا دختر من هیچ کدوم از این علائم رو نداشت. اولین دندونش رو اواخر ۶ ماهگی دراورد. علامتش هم این بود که شبها تو خواب نق نق می کرد. روزها هم لبش رو یه جوری می کشید تو دهنش عینِ پیرزای بی دندون میشد. گاهی هم لپاشو می کشید داخل عینِ ماهی میشد. هیچ وقت اسهال نشد، تب نکرد یا آب دهنش به خاطر دندون سرازیر نشد. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ربطی نداره

هر بچه ای یه جوره

انشالله سریعتر در بیاد راحت بشه

مسواک انگشتی بزن براش دردش کمتر بشه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2740

ربطی به اسهال نداره بابا دختره منم اب دهنش بود وتب چهاروز تب داشت بردمش دکتر گفت صاید عفونتا ازمایش دادیم خوب بود همه چی بعد چهاروز یهویی تبش قطع شد نگا کردم دیدم دندکن پایین جونه زده بعد یه مدت دوباره بعلیش میخواست دربیاد یه ذره تب کرد وبی قراری تا ک ۶مین دندونشم دراومد😁😄