2733
2734
عنوان

زردی بچم...لطفا بیاین

67 بازدید | 16 پست

نوزادم بیست روزس.روزپنجم آز دادیم زردی رو9بود منم دیگه توخوردو خوراکم رعایت نکردم روز12 رفت رو14،بردم دکترسنتی حجامت گوش انجام دادیم و به من رژیم داد،الان6روز گذشته دوباره شده9.بچم20روزس،دوباره امکان داره بره بالا؟

2731

شیرخشت ترنجبین کاسنی بخور. زیادم بخور زودمیادپایین

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
دکترگفت به بچه هیچی ندم فقط به خودم رژیم داده

اونجوری باید تا چند ماه آینده بدویی دنبالش اونم توی این وضعیت

دختر خواهر شوهر من ۱۱ام به دنیا اومد زردیش هم بالا بود با گروه خونی O+با همینا خوب شد و هیچ ضرری هم ندارد ما نوه هامونو کلا با اینا درمان کردیم

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
یه کم بیخیال نبودی؟؟بچه من16بود3روز بیمارستان بستری شد

عزیزم الان اصلا شرایط بستری بچه ها وحودنداره من حتی مطب دکترم ترسیدم ببرمش.کلی گشتم دکترسنتی پیداکردم واقعا هم موتربود.الانم رژیمم ادامه داره فقط خواستم بدونم روز بیستم به بعددوباره میره بالا یانه

عزیزم الان اصلا شرایط بستری بچه ها وحودنداره من حتی مطب دکترم ترسیدم ببرمش.کلی گشتم دکترسنتی پیداکرد ...

دستگاه بگیر تو خونه برادرش زیر دستگاه بهش شیر خشک هم بده

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
وای 17بالا بوده چقدر طول کشید خوب بشه

اره تو دستگاه خیلی پیشرفته بود دو روز تو اون دستگاه بود بعدش یه دستگاه معمولی گذاشتن زردیش کم شده بود واسه اطمینان خواستن دو روز دیگه نگه دارن خودم با اجازه ی خودم ترخیصش کردم دکترش اجازه نمیداد بچه بیچاره رو سوراخ سوراخ کرده بودن پرستارا بلد نبودن خون بگیرن بچه فقط جیغ میکشید از درد

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
اره تو دستگاه خیلی پیشرفته بود دو روز تو اون دستگاه بود بعدش یه دستگاه معمولی گذاشتن زردیش کم شده بو ...

الهییییی خیلی عذابه.من سمت هیچ مطبی نبردمش فقط رفتیم حجامت هم پشت گوش خودم هم بچمویه کوچولو تیغ زدن و زردیمونو بریدن

2706