2733
2739
عنوان

آزمایش خون و جواب مثبت تست cmv igg

| مشاهده متن کامل بحث + 193028 بازدید | 100 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

[QUOTE=177379169]برای همه نمینویسن بهش فکر نکن استرس بگیری [/QUOT باشه عزیزم من پست آخرت و خوندم خیلی برات دعا میکنم ته دلم میگه همه چی برات خوب پیش میره عزیزم فقط استرس و از خودت دور کن گلم .خدا خیلی بزرگه و حتما نگهدار نینی نازت هست .دعا میکنم همیشه حال دلت خوب باشه .از خدا طلب خیر برات دارم .🤲🤲

🎵maybe we could be a symphony 🎵
2740
جزء آزمایشات روتینی بود که اوایل بارداری همه انجام میدن

آها بی زحمت میشه ببینید هم آنتی بادی سی وی ام آی جی جی ،هم انتی بادی سی وی ام آی جی ام برای شما جفتش منفیه؟

بی زحمت برای منم دعا کنید نوشته بود بطن جانبی مغز حداکثر نرمال ده میلی ،دعا کنید سالم باشه 

بعد برای من آی جی جی ش مثبته

آها بی زحمت میشه ببینید هم آنتی بادی سی وی ام آی جی جی ،هم انتی بادی سی وی ام آی جی ام برای شما جفتش ...

گفتم بهتون عزیزم سی ام وی تو آزمایشم نیست.فقط توکسوپلاسما ای جی جی وای جی ام بود.به خودتون نگرانی ندین ایشالله که نی نی روصحیح وسالم بغل میگیرین.چندنفردیگه مثل شما توهمین نی نی سایت بودن که گفته بودن توهفته های بالاتر بارداری سایز بطن های مغزی کوچیکتر شده 

2706